Sayfa 110/898 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 873 - 880 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Bilanço her zaman ki gibi hiç bir aktif yaratamayan finansal olarak likit olmayan genellikle pasif tarafı kötüleşen aktif kalitesi ise gelişemeyen klasik yeşil şirketleri bu bilanço bence hissenin performansının aynası daima karlılığını artıran dolayısıyla öz sermayesini düzenli artırıp temettü performansı iyi kağıtları tercih etmek gerektiği hiç akıldan çıkarılmamalıdır. saygılar.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,139
    Dökülmemizi bekliyor

3. Ula senin gibi kağıdın ve seni pazarlayan adamın ta....

4.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Bilanço her zaman ki gibi hiç bir aktif yaratamayan finansal olarak likit olmayan genellikle pasif tarafı kötüleşen aktif kalitesi ise gelişemeyen klasik yeşil şirketleri bu bilanço bence hissenin performansının aynası daima karlılığını artıran dolayısıyla öz sermayesini düzenli artırıp temettü performansı iyi kağıtları tercih etmek gerektiği hiç akıldan çıkarılmamalıdır. saygılar.
    Hay ağzınıza sağlık. Bu kağıdı tanıyan birisi olarak aylardır bundan bi halt olmaz diyorum, kimseyi inandıramadım. Yok spekülatör için çalışıyormuşum, yok milleti kandırıp sattırmaya çalışıyor muşum falan filan...
    Komik insanlar.
    Alın size bilanço! Hiçbir zaman iyi gelmez demiştim.

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Dökülmemizi bekliyor
    sen hayal kurmaya devam et arkadaşım, sen ümitsiz vakasın.

6. Tamam sosyopat şu an haklısın. Peki anlamadığım nokta sırf bizleri düşündüğün için mi gelip buraya yazıyorsun. Pozisyonunun olmadığı kağıdın topiginde ne işin var. Mesela ben THY sayfasına hiç gitmiyorum. Oradakiler de umrumda değil. Herkesin aklı var zaten. Sen halk kahramanı mısın da sürekli buraya gelip şöyle böyle yazıyorsun. Yada canın mı sıkılıyor yazmayınca. Yazma kardeşim yazma. İyilik için yazma. Biz suphelendigimiz için kağıda daha çok sarılıyoruz. Belki kimse takmasa kağıdı yavaş bundan bi b...k Olma diye satar çıkarız. Ama illa birileri kağıdı kotuleyince satmıyoruz. Belkide amacın bu. Kağıdı kotuleyince biz daha sahip çıkıyoruz. Biz satmadık o da düşüyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,139
     Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    sen hayal kurmaya devam et arkadaşım, sen ümitsiz vakasın.
    Hayal kurmak yok sayın sosyopat elimde yok sadece grafik için bakıyorum ben egeenciyim

8.  Alıntı Originally Posted by delil10 Yazıyı Oku
    Tamam sosyopat şu an haklısın. Peki anlamadığım nokta sırf bizleri düşündüğün için mi gelip buraya yazıyorsun. Pozisyonunun olmadığı kağıdın topiginde ne işin var. Mesela ben THY sayfasına hiç gitmiyorum. Oradakiler de umrumda değil. Herkesin aklı var zaten. Sen halk kahramanı mısın da sürekli buraya gelip şöyle böyle yazıyorsun. Yada canın mı sıkılıyor yazmayınca. Yazma kardeşim yazma. İyilik için yazma. Biz suphelendigimiz için kağıda daha çok sarılıyoruz. Belki kimse takmasa kağıdı yavaş bundan bi b...k Olma diye satar çıkarız. Ama illa birileri kağıdı kotuleyince satmıyoruz. Belkide amacın bu. Kağıdı kotuleyince biz daha sahip çıkıyoruz. Biz satmadık o da düşüyor
    Bak şimdi de, ters psikoloji uygulayan kişi oldum. ahahah
    Bak arkadaşım sana kendimi anlatayım. Ben 2012 yılında 1.42 den 60 bin lot YGYO aldım. Tam 3 yıl sonra 50 kuruştan zor sattım. Zarar büyüktü. Genel kurullara şikayetler, ev parası koyup ev parasını batıranlar.. Kimler gördüm kimler. Hiçbir şikayet hiçbir çaba sonuç göstermedi. PoyrazMarket lakaplı birisi vardı ev parasını yedi burada. Erdor var bilir, o da epey batırmıştır. Daha ismini hatırlayamadığım bir çok kişi. Biz yandık siz yanmayın. İyilik olsun diye yazmak bu kadar mı garip geliyor sizlere? Bu kadar mı güvenimizi yitirdik? bu kadar mı kirlendik yahu?

Sayfa 110/898 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •