Sayfa 131/226 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bence artik düşüş trendine girdi diyebilirim

2.  Alıntı Originally Posted by readsfire Yazıyı Oku
    Bence artik düşüş trendine girdi diyebilirim
    Bir önceki yazınızda "Borsa artık dikiş tutmaz. Bu hisseninde gidecegi yer 10 lira." demişsiniz, düşüşü kesin ve 10 TL olacaksa satın ve bir daha buraya yazmayın o zaman. Niyetinizi anlayamadım.

3.  Alıntı Originally Posted by Kaptans Yazıyı Oku
    Bir önceki yazınızda "Borsa artık dikiş tutmaz. Bu hisseninde gidecegi yer 10 lira." demişsiniz, düşüşü kesin ve 10 TL olacaksa satın ve bir daha buraya yazmayın o zaman. Niyetinizi anlayamadım.
    Bu yaklaşımın doğru olduğunu düşünmüyorum. Finans piyasaları tam da böyle bir şey. İsteyen istediğine yazabilmeli. Üç günlük hissenin teknik analizi yapılamayacağı gibi, yükseliş ya da düşüş trendinden bahsedilemez. 1450, 1430 seviyelerine kadar bist100 ün DÜZELTMEYE gireceği beklenmeyen bir durum da değildi.

Bugün de alımlara devam Alımlarda (kısa vade) yanılabilir miyim... Muhtemelen EVET.

4. Rüyamda zebaniler dövizlerini sat hisse al diyordu hayır olsun bakalım.

5. Tahtacinin para kazandirmaya hic niyeti yok. Bi kac ay 10-15 aralarinda dolasir.

6. Endeks yüzde 5 dustuyse bu hisse yuzde 15 dustu. Niyetinin kotu oldugu burdan belli. Endeks 140 altina gelirse fiyati 11-12 lere gelmesi olasi senaryo. Uzun vadecilere diyecegim bisey yok. Kar yapan sirket zamani gelince gider.

7.  Alıntı Originally Posted by AliUyanık Yazıyı Oku
    Bu yaklaşımın doğru olduğunu düşünmüyorum. Finans piyasaları tam da böyle bir şey. İsteyen istediğine yazabilmeli. Üç günlük hissenin teknik analizi yapılamayacağı gibi, yükseliş ya da düşüş trendinden bahsedilemez. 1450, 1430 seviyelerine kadar bist100 ün DÜZELTMEYE gireceği beklenmeyen bir durum da değildi.

Bugün de alımlara devam Alımlarda (kısa vade) yanılabilir miyim... Muhtemelen EVET.
    Herkes fikrini özgürce yazar ama net fiyat verip, düşecek deyip ısrarla yazmak yorumdan fazlası bence. Tabiki hepimizin beklentisi ve fikri var. Ben yazarsam düşebilir x fiyatı görebilir derim ve bunu da bir şey ile desteklerim. En azından gönlümden geçen bu derim. Ama 10 TL olacak sonra düşecek sonra battık yaz yaz , amacı yok ve yararı da buradaki okurlara.
    Siz alımlara devam demişsiniz bu sizin kararınız ama alın çok iyi olacak demek ayrı bir şey yönlendirmeye girer bence. Saygılarımla

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    İyi de Uyanık Ali, Kendisini (en) akıllı olduğuna ima ederek, dışındakilerini küçümseyen mesajları nereye koyacağız?

Sayfa 131/226 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •