Sayfa 100/587 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 4695 madde; 793 - 800 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. bende almayı dusunuyorum ama burdan alacak kadar aklımı peynir ekmekle yemedim endeks 119 000 a dayanmıs yukselmiyor endeks en ufak dususte ise bunun nasıl ayak uydurup dustugunu biliyoruz alım yerim 3.40 olacak
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2. kac gundur islem hacmi rekor kırıyor yerinden kımıldamıyor hemde endeks rekoruna ragmen beyefendiler nasıl olsa 10 gun sonra konsolideyi de begenmeyip asagıya basacaklar anlamı cıkartıyorum buradan ..temettuye kadar (tabi verirse ) 3.40 lara cekerler bana gore ama bu benim dusuncem herkesin kararı kendine .

3. Şerefsiz spek,benim satmamı bekliyor herhalde!

4. Amerikan Merkez Bankasının yeni başkanı Powell'ın kongredeki konuşmasından çok etkilenen Ege Seramik 4.05 te başladığı ralliden sonra 4.17 de başlayan kar satışları ile yatırımcılar için cazibesini korumaya devam ediyor (Tüh elimizden kaçırdık, düşse de alsak diye).
    Fibonacci % 61.8 geri alma seviyesi olan 4.09 da kuvvetli desteği bulunan hissenin Allah'ın izniyle bu desteği de aşağı kırarak cazibesini daha da artırması bekleniyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Selamsız Yazıyı Oku
    Amerikan Merkez Bankasının yeni başkanı Powell'ın kongredeki konuşmasından çok etkilenen Ege Seramik 4.05 te başladığı ralliden sonra 4.17 de başlayan kar satışları ile yatırımcılar için cazibesini korumaya devam ediyor (Tüh elimizden kaçırdık, düşse de alsak diye).
    Fibonacci % 61.8 geri alma seviyesi olan 4.09 da kuvvetli desteği bulunan hissenin Allah'ın izniyle bu desteği de aşağı kırarak cazibesini daha da artırması bekleniyor.
    endeks + dayken %1.5 dusmeyi basardı tebrikler bravo endeks 115 000 geldiginde bu hızla beklentim olan 3.40 ta gelecek demekki karmıs temettuymus bedelsiz mis hepsi bos..temettu verecekse once onden hisseyi dusuruyor sonra temettu acıklıyor sonra temettu kadar verdigi zaman hisse o kadar asagıya geliyor noluyor boylece adnanın ve ortaklarını cebinden 5 kurus cıkmamıs oluyor kendilerini akıllı zannediyorlar ama 28 yıldır borsayım tecrube kazandık sokmuyor bana..kar bahane kucuk yatırımcıyı soymak sahane .

6. Bilançoyu da hep en sona bırakır,1 mart akşamından önce açıklamaz...

7. Hadi be egecim blanco koşusuna başla artık, 2017 kâri son rekoru geçecek inşallah bunu sen çok iyi biliyorsun böyle mi fiyatlacaksin beklentiyi

8. sayın hamitali bilancomu kaldı bilanco fiyatlanalı 3 ay oldu 3.90 dan 4.75 e cıktı ya daha ne bilancosu ..bilancoda acıklanmadan oncede ordan dusmeye basladı geriye acıklanınca dusus hızlandı konsolide 50 milyon gelse ne yazar 60 milyon gelse ne yazar benim tahminim konsolide 32-38 milyon arası birsey gelecek siz haralde yeni borsacı falansınız hersey onceden fiyatlanır borsoda bu hisse en az 0.50 kurusluk temettu veya en az %40-50 lik bedelsiz vermesse veya yabancı ortak ya da baska iyi bir beklenti gelisme vs dusus devam ederyukselmesi hayal bunun borsa 119 000 olmus dusuyorsa borsa yeniden 110 000 lere geldiginde 3.40 dan alırım diye dusunuyorum .yatırım tavsiyesi olarak algılamasın

Sayfa 100/587 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •