Sayfa 235/580 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 4633 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Boş verin değerlemelerdeki fiyatlara, nasıl olsa o varlıklar satış faturasındaki gerçek fiyatlardan bilançoya girecek, problem yok.
    Bilançoya kadar sindire sindire fiyatlaması lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Boş verin değerlemelerdeki fiyatlara, nasıl olsa o varlıklar satış faturasındaki gerçek fiyatlardan bilançoya girecek, problem yok.
    Bilançoya kadar sindire sindire fiyatlaması lazım.
    gerçek fiyatlardan girermi dersin benim öğrendiğm fiyatları şu ana kadar göremedim antalya fenerde 50 milyona çokta vasıflı olmayan daireler satılıyor b.yalı öksüzmü...
    nasip....

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    gerçek fiyatlardan girermi dersin benim öğrendiğm fiyatları şu ana kadar göremedim antalya fenerde 50 milyona çokta vasıflı olmayan daireler satılıyor b.yalı öksüzmü...
    Denetim ve yaptırım olmazsa her şey mümkün tabi ki, Emlak Konut satış raporu ne zaman geliyordu, bu çeyrek fiyatları belki orada görürüz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Denetim ve yaptırım olmazsa her şey mümkün tabi ki, Emlak Konut satış raporu ne zaman geliyordu, bu çeyrek fiyatları belki orada görürüz.
    emlak konutun paylarını aldığımızı unuttun sanırım...
    nasip....

5. Tapu kadastro verilerine göre istanbul ve antalyada gayrimenkul satışları eylülde ağustosa göre yüzde 10 artmış, yurt genelinde ise hafif bir düşüş olmuş. Buradan anlaşılacağına göre ruslar alımda sınır tanımıyor büyükyalıda da aynı şekilde ...

değerlemede bunları yapabilen gerçek satışta neler yapabilir.. güven bir kere kaybedilince gerisi hep şüphe olurmuş... bu ülkede yatırımcı olmak çok zor....
    nasip....

7. büyükyalı raporu hatalı görünüyor. hala %37 ekgyo payından bahsedilen bölümler var. kopyala yapıştır yapılmış olabilir.
    ayrıca bir bölümde 06.05.2026 vadeli tahvilin yıllık faiz oranından bahsediyor. eylül ayındaki rapor için niye mayıs tahvilini örnek veriyorsun?

tutarsızlıklarla dolu bir rapor. işi olmayan biri spkya şikayet etsin düzelttirsinler. tabi bu değerleme raporunu okuyup anlayacak birilerini bulabilirlerse.

8. Patron değerleme raporu göndertmese 3 ay daha çok daha rahat bir şekilde at koştururlardı. Şimdi 3. çeyrek bilançosu öncesi veya sonrasında nispeten daha iyi fiyatlama için kendi adıma daha umutluyum. Ayrıca değerlemelerin düşük olması gyo’larda genel durum. Bir de Aralık’ta muhtemelen yeni değerlemeler gelince orada da artış olacak. Herkesin kendi düşüncesi ama bu kadar olumsuz yazmaya gerek yok bence.

Sayfa 235/580 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •