Sayfa 349/494 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Mail ile mi gönderiyorsunuz

2. İzocam hissedarı olarak değerleme raporu hazırlama görevini hakkıyla yapılmasını istiyorum. 2006 yılında Koçtan alınan şirketin değeri 280 milyon dolar iken ve o günden bügüne yükselen ivme içerisinde olan şirketimiz izocamın hissedarı olarak minimum değerinin en az 280 milyon dolar olması gerektiği aşikardır. 2020 enerji kimlik belgesi zorunluluğu, genel müdürün 5 yıllık ihracat hedefinin 150 milyon dolar hedefi, toplam arazinin 300 bin m2 olduğu düşünülürse değerleme raporunun adilce olması gereği görülmektedir.Aksi halde yasal hakkımızı kullanım hakkı doğacağını belirtmek isterim.İyi günler

Mail ile gönderdim.

3. Karadut diye bir arkadaş vardı birde işçi burada ve Türk ticarey kanunu gibi bir şeyler koyup beni ortaklıktan atamaz diyenlerin sanırım haberi yok.Sirket 7 Kasım tarihinde kamuya yaptığı açıklamasında ortaklarını çıkaracağını kamuya duyurdu.https://spk.gov.tr/SiteApps/Sirket/O...umAciklamalari

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hadi zorla atsın beni görelim diyen arkadaşlara duyurulur şirket şimdiden ortaklarını atacağını beyan etmiş

5. ulen beni istemediğim rakama atsın söz kına göndericem sizlere

6. arkadaş zırıldıyonda ne geçiyo eline. ben cüzi bi miktar para ve biraz zaman kaybetmeyi göze almışım girmişim hisseye. 20.12 garanti mi? garanti. sende hisse varsa aynı taraftayız karşımızda şirket var. hissen yoksa sen kimin tarafındasın neden burdasın? eğlenmekse amacın az bekle güzel bi fiyat açıklansın gider beraber eğleniriz.

7. Paylaştığım haber sizler için olumlu aslında .İnat edenler vardı ne var koyduysak .yatiriminiz var şirketin haberlerinden haberiniz yok.bilgilendirdik sizi teşekkür edeceğinize neler yaziyonuz.aslinda şirket burda açık ve net olduğunu kahpelik yapıp satma hakkı bitimine son anda açıklamadan işin en başında ben ortaklarimi atacam diye beyan ederek ne kadat ciddi bir kurum olduklarını beyan etmisler ve değerleme raporunda da sık sık adil değerleme satma hakkı gibi kavramlar kullanıyorlar ayrıca şirket genel müdürü her Allah'ın günü basına izocam çok iyi gelecekte daha buyucez enerji yapı gibi basına her gün açıklamalarda bulunuyor .buda olumlu yani gidişat iyi yönlü sanki

8.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Paylaştığım haber sizler için olumlu aslında .İnat edenler vardı ne var koyduysak .yatiriminiz var şirketin haberlerinden haberiniz yok.bilgilendirdik sizi teşekkür edeceğinize neler yaziyonuz.aslinda şirket burda açık ve net olduğunu kahpelik yapıp satma hakkı bitimine son anda açıklamadan işin en başında ben ortaklarimi atacam diye beyan ederek ne kadat ciddi bir kurum olduklarını beyan etmisler ve değerleme raporunda da sık sık adil değerleme satma hakkı gibi kavramlar kullanıyorlar ayrıca şirket genel müdürü her Allah'ın günü basına izocam çok iyi gelecekte daha buyucez enerji yapı gibi basına her gün açıklamalarda bulunuyor .buda olumlu yani gidişat iyi yönlü sanki

iyi iyi güzel fiyat çıkarsa götürcem seni eğlenmeye.

Sayfa 349/494 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •