Sayfa 836/1043 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Aynen , TEKTU yu unutmuştum. Bunlarda acayip baskı var , Afyon ile nikah kıydık artık bekleriz , Nuh çimento 4 dörde katladı 2020 nin kağıdı.
    7 civarı yazmıştım halen elimde tutuyorum bir kısmını sata sata 1200 lotum kaldı

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yanlarına birde tektu koyman lazım bunlar baskılanıyor ..afyon baskılanıyor 4.65 gösteriyor cekiyor 2 gündür
    Hocam Büyük ihtimalle Ekgyo, VKGYO ve HLGYO birleştirip varlık fonuna deverdirecek .piyasaya önceliği bu beklentiye vermiş durumda.

3. afyonda bu seneyi kapatmadan 7... 8 tl yapması lazım bekliyoruz keza sanko yu bekliyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    7 civarı yazmıştım halen elimde tutuyorum bir kısmını sata sata 1200 lotum kaldı
    Geçen yılın sonunda yazmıştınız. Alkım ve Nuhcm yu ozaman aldik . Tabiiki Nuhcm de erken çıktık. Hamdolsun her ikisindende kar al yaptık. Keşke Nuhcm de biraz daha kalabilseydik. Kısmet. Afyon ve ISDMR bunlarda olabilirmi ???

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Geçen yılın sonunda yazmıştınız. Alkım ve Nuhcm yu ozaman aldik . Tabiiki Nuhcm de erken çıktık. Hamdolsun her ikisindende kar al yaptık. Keşke Nuhcm de biraz daha kalabilseydik. Kısmet. Afyon ve ISDMR bunlarda olabilirmi ???
    sabredersen cok iyi yerlere gidecekler

6. Enerji alanında düzenlemeler içeren teklif TBMM Genel Kurulunda yasalaştı.

Bu haber hangi firmaları etkiler?
    odas orge naten gerel anel esen
    haberin detayları https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/ene...alasti/2056029

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sabredersen cok iyi yerlere gidecekler
    Inşallah , ne dediyseniz hepsi gerçekleşti hatta fazlasıyla. Sadece nazarlık Ihlgm hariç

8.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Inşallah , ne dediyseniz hepsi gerçekleşti hatta fazlasıyla. Sadece nazarlık Ihlgm hariç
    hatırlatma mucoya sövesim geliyor mebes ... adam bedelli yapıyor 2 senede bir yine tırt yine tırt ihlasları kayyum paklar başka türlü gitmeyecek belki bu yılı 2 üzeri kapatır dedik yine patlattı beni hain müco :D

Sayfa 836/1043 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •