Sayfa 368/760 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Gidecek hisse böyle yapmaz..Havayı ve kankileri kullanıp % 5 yapıp ( al satta) hava müsait ise tekrar giriyorlar..Bugünkü gibi..ytd..

2.  Alıntı Originally Posted by bilinmez. Yazıyı Oku
    adamlar enayimi tek aracı kurumdan işlem yapsın senin bu hikayene kimse inanmaz gerçi seninde inandığın yokya neyse her neyse bir insanın kendisine bu şekilde söylemeside çok garibime gitti sen bugüne bugün gübreler kralı değilmisin o topikte onu yaptım bunu yaptım diye atıp tutmadınmı ayıp vallaha sana hiç yakıştıramadım
    Gübre farklı..hala elimizde...50 liradan satarım onu...)) ytd

3. hadi bakalım 48-49 larda görüşelim...80 ler ve 49 ler...30 küsür kademe al sat...müthiş....sen bekle dur...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    14.80 gecebilirde hacimide en 100 mılyon olur ise tadından yenmez
    14.80 mi ? hahahaha o hayal birader....ytd

5.  Alıntı Originally Posted by sanscent2020 Yazıyı Oku
    Bir de böyleleri var...Günde % 3-5 trade etmeyi anlamaz ama sürekli laf atarak kendini iyi hisseder...))
    sen giderken ben geliyordum tirbişon biraz apalayacaksın büyüyeceksin yürüyeceksin vede öğreneceksin

6.  Alıntı Originally Posted by sanscent2020 Yazıyı Oku
    Hahhahaha kızan küsen mi...Bu hisseyi 3 senedir bekleyip de zarar edenlere ne olacak..Bekleyip de kim kazandı...Sadece al satı becerenler belki...O da zor....
    işte senin beyin o kadar çalışıyor ben ne diyorum sen ne anlıyorsun sana senin dilden konuşmak lazım istersen kibarlık istersen argo istersen daha farklı tarife yazarım sana benim için sıkıntı yok sen bana alıntıladığın yazıyı tekrar oku

7.  Alıntı Originally Posted by sanscent2020 Yazıyı Oku
    Gidecek hisse böyle yapmaz..Havayı ve kankileri kullanıp % 5 yapıp ( al satta) hava müsait ise tekrar giriyorlar..Bugünkü gibi..ytd..
    gidecek hisse nasıl yapar sen gübreden bilirsin hangi kankiden bahsediyorsun senin kankilerdenmi

8.  Alıntı Originally Posted by sanscent2020 Yazıyı Oku
    Gübre farklı..hala elimizde...50 liradan satarım onu...)) ytd
    kaçtan satarsan sat banane işte fikrin ve zikrin bu kadar tahmin ediyorum ne demek istediğimi halen çözebilmiş değilsin çünkü akıl öyle kolay bulunabilen bir nimet değildir o nimetin kıymetini bilmek lazım

Sayfa 368/760 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •