Sayfa 643/924 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Paramı pul etsen de satmayacağım bunu bilesin,ytd.
    Ortak zaten yarıdan fazla zarar var zaten paramızı enflasyon döviz altın vs karşısında pul ettiler bu saatten sonra istesekte satamayız

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Paramı pul etsen de satmayacağım bunu bilesin,ytd.
    hayretttt zıp zıp bu sefer uçacak demedi....

sende yola geldin sonunda...

tekkeyi bekleyecek adam lazım her zaman... 7 yıldır bekleyen var hiç abad olmadı...

3. ilk al satımı yapıp domuzdan 1 kıl kopardım. kaldı 99 🤣

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

4.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    hayretttt zıp zıp bu sefer uçacak demedi....

sende yola geldin sonunda...

tekkeyi bekleyecek adam lazım her zaman... 7 yıldır bekleyen var hiç abad olmadı...
    Ortak bu şirketi gübre üretimi yerine rehabilitasyon merkezi olarak kullansalar daha fazla para kazanırlar. Yatırımcı çok çetin sınavlara tabi tutuluyor. ilk alımlarını yapıp hemen akabinde zarar yazdıkça hırçınlaşıyor hırçınlaştıkça agresifleşiyor bu devreyi atlatan bizim gibiler nirvanaya ulaşıp rehabilite edilmiş oluyor. Bu devreyi atlatamayanlar küfür kıyamet terk ediyor burayı.
    Zıpzıp kardeşimiz de son aşamaya geldi.
    Bugünkü yükseliş aşağı yukarı bu aralar düşük kalmış her hissede oluyor ve günün en yükseğinden millete mal kakalamak için yapılan operasyonlardan biri.

5.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak bu şirketi gübre üretimi yerine rehabilitasyon merkezi olarak kullansalar daha fazla para kazanırlar. Yatırımcı çok çetin sınavlara tabi tutuluyor. ilk alımlarını yapıp hemen akabinde zarar yazdıkça hırçınlaşıyor hırçınlaştıkça agresifleşiyor bu devreyi atlatan bizim gibiler nirvanaya ulaşıp rehabilite edilmiş oluyor. Bu devreyi atlatamayanlar küfür kıyamet terk ediyor burayı.
    Zıpzıp kardeşimiz de son aşamaya geldi.
    Bugünkü yükseliş aşağı yukarı bu aralar düşük kalmış her hissede oluyor ve günün en yükseğinden millete mal kakalamak için yapılan operasyonlardan biri.
    süper yaklaşım. tebrikler.

Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

6.  Alıntı Originally Posted by massimo Yazıyı Oku
    ilk al satımı yapıp domuzdan 1 kıl kopardım. kaldı 99 ��

Arkadaşlar ben hiçbir zaman uçacak,kaçacak demedim ve demem,yazılarımın sonuna tavsiye değildir ilave ederim...
    Herkes kendi beyni ile hareket etsin,herkese bol kazançlar,tabi kazanç varsa.

7.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben hiçbir zaman uçacak,kaçacak demedim ve demem,yazılarımın sonuna tavsiye değildir ilave ederim...
    Herkes kendi beyni ile hareket etsin,herkese bol kazançlar,tabi kazanç varsa.

Sende var mı acaba o beyin ben merak ediyorum

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    borsa 100bin olmuş biz bir arpa boyu ilerleyememişiz
    2.67 den verdim kurtuldum. altiayim boşa geçti. hisse yatirimi mi! bir daha töbe

yarisina gram altin aldim 254 den yarisina da dollar aldim 5.66 dan
    ortaklar ben yine geldim...bu tahta tam benlik yahu,sinir stres hic bişii birakmiyor.
    5.66 dan aldigim dollarlari 5.73 den sattim
    2.67 den sattigim bu uyuz hisseyi tekrar 2.62 den aldim.bu bi haftalik zaman zarfinda hem dollardan hemde bu kelepir hisseden kâr ettim...

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 643/924 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •