Sayfa 346/908 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon
Arama sonucu : 7263 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    ooo piyasa yapmışız bu alemde :D

Bu başlığı şu anda 106 kişi okumaktadır. (17 üye ve 89 ziyaretçi)

cardia, acemiborsacıı, ayhan53, because, beklebeklebekle, Black or white, bolein, decamercion, emre faiz61, ezln, fredz, gologodri, hgarip, imhotep, KDZ.EREĞLİ, trader834, ZICO
    meraktandır meraktan...
    yaprağını mı sapmı hesabı...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

2.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    meraktandır meraktan...
    yaprağını mı sapmı hesabı...
    bedelli olacak diyen arkadaslar kina getirmislerdir artik

3. zico, ısgsy tahtasından anlık pasta ve takas atabilirmisin başkan. tşk...

4.  Alıntı Originally Posted by aydadans Yazıyı Oku
    Bi edepli olun da susun bari... Bedelli olacak dediysek yıllardır şu kağıtta olup neyi ne zaman yapacaklarını az buçuk kestirebildiğimizdendir.. Ve yeni girecek arkadaşlar tuzağa düşmesin kararını ona göre versin diyedir... Bunu neden olduğu gibi algılamak istemiyorsunuz... Bedelli olacağını bildik ya da bilemedik diye sidik yarıştırmaının kimseye bir faydası yok. Kağıt normal dışı primlendi ve biz de dostane bir şekilde uyardık bu hareketlerin ve haberlerin altını kurcalayınca bedelli hazırlığı gibi geliyor dedik. Yanılabilirdik de.... Ama yeni girenleri uyarmış olduk. Eğer bunları yapmayacaksak forumun amacı nedir... Söyleyince dedikoducu oluyoruz söylemeyince art niyetli.... Kınayı da kim istiyorsa ona verirsiniz artık. Sanki bize bedava verecekler yeni senetleri. Tövbe yarabbi... Hepimiz bu durumun paydaşlarıyız. Zararsa hepimize zarar...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    Bi edepli olun da susun bari... Bedelli olacak dediysek yıllardır şu kağıtta olup neyi ne zaman yapacaklarını az buçuk kestirebildiğimizdendir.. Ve yeni girecek arkadaşlar tuzağa düşmesin kararını ona göre versin diyedir... Bunu neden olduğu gibi algılamak istemiyorsunuz... Bedelli olacağını bildik ya da bilemedik diye sidik yarıştırmaının kimseye bir faydası yok. Kağıt normal dışı primlendi ve biz de dostane bir şekilde uyardık bu hareketlerin ve haberlerin altını kurcalayınca bedelli hazırlığı gibi geliyor dedik. Yanılabilirdik de.... Ama yeni girenleri uyarmış olduk. Eğer bunları yapmayacaksak forumun amacı nedir... Söyleyince dedikoducu oluyoruz söylemeyince art niyetli.... Kınayı da kim istiyorsa ona verirsiniz artık. Sanki bize bedava verecekler yeni senetleri. Tövbe yarabbi... Hepimiz bu durumun paydaşlarıyız. Zararsa hepimize zarar...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bedelli olmaz deyince suçlu ilan edilmekte kötü.
    hissede olmasam art niyet arayin fakat bende zarar ettim
    uzun zamandir spor hissesi almamıştım
    yapilandirmalar ve sportif basaridan dolayi tspor aldim artik yukselme sirasinin tsporda olduğunu düşünerek.
    hisse aldiginizda ister istemez bilinc dışı savunma.mekanizmaniz devreye giriyor
    sn.acemiborsaci ve sizinde bedelli olacak sozlerinizi mekanizma gercek disi olarak kabul ettirdi.
    evet bedelli oldu olacak ve hakli ciktiniz.
    onemli olan suclu aramamak
    vardir bundada bi hayır
    yinede bedelli konusundaki uyarilariniz icinde teşekkürler dilerim çoğu hisseda bir gun oncesine kadar sizi dinlemiştir.
    saygilar kardeşim

6. arkadaşlar benim anlamadıgım düşük fiyattan bedelli yapamazlar diyenler neden bu şekilde konuşuyor rica etsem anlatabilrler mi ? hisse diyelim 1.1 e düştü rüchan fiyatıda da geberik fiyatlara geldi diyelim nasıl satılıp kurtulanacak ? asıl spegin veya hissede kim hakimse yapacagı bedelli bitene kadar fiyatı olabildigince düşük tutup satarsan ciddi zarar edersin mecbur bedelliye katılacaksın durumuna getirmek istemez mi ? yakın zamanda fener bedelli yaptı ve bedelli bitene kadar pek de yukarı gitmedi ve hatta bedelli bittiginde hisse 8.2 civarındaydı sonrasında 6.35e kadar düştü. anlamak icin soruyorm lütfen acıklayabilrmisiniz ? neden 2 ve üzerine atarlarsa insanlar bedelliye katılır yoksa katılmaz deniliyor ? sonucta her türlü bir fiyattan birileri hisseye sahip olup nakit yatıracaklar degil mi ? he bedelliye katılamayan yerine klüp katılacak sanırım ama sende elindeki rüchanı satman gerekecek ve simsar adamlar muhtmelne rüchan fiyatını geberik fiyata getirecekler belki de ? anlamadım şimdi. malesef dün son dakkalarda 1.50 den almış bulundum cıkmazlardayım bedelliye felan katılmak istemiyrum ne yapmalıyım sn arkadaşlar ? ben demeştim demekten ziyade ne yapıcaz şu saatten sonra onu konuşalım llütfen. teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by aydadans Yazıyı Oku
    boşver... Bu bedelliyle bu fiyatlardan bir cacık olmaz. kimsede katılmaz. Kulüp kendi yatıracagı
    parayla borçlarını öder ödeyebilirse... 1.49 ken bedelli açıklama akla mantığa aykırı...
    al çayını keyifle yudumlarken keyfine bak...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

8.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    boşver... Bu bedelliyle bu fiyatlardan bir cacık olmaz. kimsede katılmaz. Kulüp kendi yatıracagı
    parayla borçlarını öder ödeyebilirse... 1.49 ken bedelli açıklama akla mantığa aykırı...
    al çayını keyifle yudumlarken keyfine bak...
    futbolcuya para ödeyemiyor kendisi neyle yatıracak parayı? 20 milyon dolar civarı yatırması gerekmiyormu 1,2 güne abdülkadir yada yusuf satıldı haberi mi gelecek acaba

Sayfa 346/908 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •