Sayfa 195/981 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    başka ne şansın var ki savcılık kaleminden 15 gün önce öğrensen ne olur
    iki de bir savcılığa mı gideceksin ya da hesabı kendin mi kesecen..?
    Ne alaka en kısa yolu sordu soyledim.Ne uzatıyorsun anlamadım.Streslisin biraz galiba .

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Arkadaslar tesekkurler cevaplar icin. Gece hafta persembe gunu basvuruda bulunmustum. Bakalim onumuzde ki surec ne gosterecek. Hayatimda ilk kez bir dava surecinin icinde buluyorum kendimi.

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Ne alaka en kısa yolu sordu soyledim.Ne uzatıyorsun anlamadım.Streslisin biraz galiba .

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ne stresi yahu gülderme adamı, öğrenmek istenilen takipsizlik kararı verilirse sonucu nasıl öğrenirim idi
    ben de yasal süreci açıkladım senin gibi düşünen biri, öğrenmek için savcıyı her gece yemeğe çıkar da diyebilirdi..!!

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Arkadaslar bir sey soracam. Simdi ben bir kisi hakkinda savciliga basvuruda bulundum ve sonrasinda emniyette ifade verdim.

Eger savci dava acmaya gerek gorurse eve tebligat gelecek zaten. Peki ya acmaya gerek duymaz ise ne olacak. Ben bunun takibini nasil yapabilirim

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynı bu soruyu savcılık kalemine gidip sorarsanız , ya yanıt verirler ya da avukatınıza danışın derler ... ayrıca tebligat adresiniz mernisde , postacının gelip de bulabileceği şekilde net açık yazıyor mu ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Arkadaslar tesekkurler cevaplar icin. Gece hafta persembe gunu basvuruda bulunmustum. Bakalim onumuzde ki surec ne gosterecek. Hayatimda ilk kez bir dava surecinin icinde buluyorum kendimi.
    Powell i mi sikayet ettin
    Bu dolari hep dusuruyor ya

Abd-İran gerilimi bütün dünyada bir numaralı gündemken ve Abd sürekli asker yığarken bölgeye bir sıcak çatışmadan en çok etkilenecek ülke olan bizim ve piyasanın bu durumu hiç umursamaması çok ilginç.

7.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Abd-İran gerilimi bütün dünyada bir numaralı gündemken ve Abd sürekli asker yığarken bölgeye bir sıcak çatışmadan en çok etkilenecek ülke olan bizim ve piyasanın bu durumu hiç umursamaması çok ilginç.
    napmamızı istiyorsunuz
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    aynı bu soruyu savcılık kalemine gidip sorarsanız , ya yanıt verirler ya da avukatınıza danışın derler ... ayrıca tebligat adresiniz mernisde , postacının gelip de bulabileceği şekilde net açık yazıyor mu ?
    Adreste sikinti yok. Benim olay bir dolandiricilik faaliyeti. Kisi hakkinda biraz bilgi edindim emniyetten. Adam tertemiz ama bu yaptigi seyleri yok saymamizi saglamiyor. Her seyin bir ilki vardir.

Ben savciliga elimde ki butun deliller ile basvurdum ve simdi beklemekteyim.

Eger Savcilik bunun bir dava konusu oldugunu dusunurse muhtemelen sorusturma ya da kovusturma asamasinda UZLASMA yapmamizi isteyecek. Simdi bu Uzlasma nasil oluyor.

Ornegin bu kisi beni 5000 TL dolandirmis, haksiz kazanc elde etmis olsun. Uzlasma sonunda ben bundan daha fazlasini isteyebilir miyim, yoksa orta bir nokta da mi anlasmak gerekiyor. Daha once uzlasmaya giden bir kisi var mi aramizda.

Sayfa 195/981 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •