Sayfa 343/446 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    Takaslar için teşekkürler. Bu citide alan bıyıklımı bıyıksızmı bilmem ama; bu lotları bi tarafına sığdırmayacak elbet. Bilançonun iyi geleceği kuvvetle muhtemel olmasına rağmen ben daha kuvvetli bir haber olurmu diye bakıyorum. Çok iyi bir ihale veya ortaklık gibi. Uzun zamandır ihale haberi yok fabrika boşmu duruyor bu da ilginç

2.  Alıntı Originally Posted by 61erays Yazıyı Oku
    Takaslar için teşekkürler. Bu citide alan bıyıklımı bıyıksızmı bilmem ama; bu lotları bi tarafına sığdırmayacak elbet. Bilançonun iyi geleceği kuvvetle muhtemel olmasına rağmen ben daha kuvvetli bir haber olurmu diye bakıyorum. Çok iyi bir ihale veya ortaklık gibi. Uzun zamandır ihale haberi yok fabrika boşmu duruyor bu da ilginç
    rica ederim, bu yatırım finans citinin malını satıyor, ama yerli şebeke de alıyor, yeterince toplayınca haber akışı olur diye düşünüyorum. global 3 beş lot alınca yukarı hareket başlıyor, bu gün tavşan turkish idi sanırım, marbaş deneme yaptı ama paçasını zor kurtardı.şebeke çok sağlam. biraz düşürüp altta kapanı kurabilirler.

3. Borsacilar arasinda bi tabir vardir "Marbas"in bastigi yerde ot bitmez diye Oyle olmus yine

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    yinemi ya..
    Hocam durumlar nasil

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. CUSAN YABANCI

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by cesursovalye Yazıyı Oku
    CUSAN YABANCI

Özür dilerim..Ama,bana bunların hiçbiri inandırıcı gelmiyor..Önce YABANCI kimdir,kim değildir..Sonra böylesi bir İMAJ yaratılarak Manipülasyon yapılıyor..Yabancı aldı..Yabancı sattı gibi..Ben şuna bakıyorum..Şirketin durumu iyiye gidiyor mu?Gidiyor..Temel Değerler,örneğin F/K düşecek mi? Düşecek..Kabaca 300 Milyon TL bu firma için nasıl bir fiyattır?Azzzz..O halde 4/2019 ve 1/2020 Bilançoları..Bir âfet olmadığı ahvalde görülmeli..Bu da benim naçiz fikrimdir..

7.  Alıntı Originally Posted by Şafakalı Yazıyı Oku
    Özür dilerim..Ama,bana bunların hiçbiri inandırıcı gelmiyor..Önce YABANCI kimdir,kim değildir..Sonra böylesi bir İMAJ yaratılarak Manipülasyon yapılıyor..Yabancı aldı..Yabancı sattı gibi..Ben şuna bakıyorum..Şirketin durumu iyiye gidiyor mu?Gidiyor..Temel Değerler,örneğin F/K düşecek mi? Düşecek..Kabaca 300 Milyon TL bu firma için nasıl bir fiyattır?Azzzz..O halde 4/2019 ve 1/2020 Bilançoları..Bir âfet olmadığı ahvalde görülmeli..Bu da benim naçiz fikrimdir..
    Ne yazıkki elden gelen sadece bu..Ucretsiz sadece bu verilere ulaşıyoruz..

8.  Alıntı Originally Posted by cesursovalye Yazıyı Oku
    Ne yazıkki elden gelen sadece bu..Ucretsiz sadece bu verilere ulaşıyoruz..

Siz de haklısınız..Teşekkürler..Hepimiz için hayırlısı olsun..İnandık,güvendik,girdik ve ümitle bekliyoruz..Fakirin tavuğu tek tek yumurtluyor her zamanki gibi..Olsun.. Az olsun,ağır yürüsün bizim olsun..Kısmetten fazlası olmuyor..Yanlış bir Hissede olmadığımızı düşünüyorum..Umarım bir hayâl kırıklığı yaşamayız..

Sayfa 343/446 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •