Sayfa 327/554 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Yurtdisinda egitimde kullanilan kitaplardan bir ornek vereyim. Gerci aklin yolu bir. Stratejiler bitmez. Bazen buyuk bir firma kucuk olani satin alarak rekabeti bitirir. Firma kucuk olabilir ama urunlerini sattigi bolgede cok guclu olabilir. Dagitim agi, urunu piyasaya sunma hizi vs... bu nedenle buyuk kucuk olani alir isi bitirir. Bagfas zorlansa, dunyadaki buyuk oyunculara gelin size %25 ortaklik vereyim dese yine kendini kurtarir kimse merak etmesin.

2. 13.31 kapattı Bagfaş 08 Kasım 2019 Cuma günü. Endeks 103.100 lerden kapattı.
    Bu hafta 13 Kasım 2019 da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ın Amerika ziyareti öncesinde piyasalar yine hareketlendi. ABD ye gidip, büyük ihtimalle olumlu haberlerle dönecek. Çünkü ABD ne derse EVET demekten başka da şansımız yok!!! Emredersiniz efendim diyip gelecek!!! Kusura bakmayın ama gerçekler bunlar. Suriye konusu bu aşamadan sonra onların istediği gibi şekillenecek. Biz ise o bölgeye paraları akıtmaya devam edecez. Oranın petrolünü ABD ve Rusya sömürecek, biz ise cebimizden para harcamaya devam edecez. Eee bu durum da bizim altımızı oymaya devam edecek. Zamanı gelince de tabiki göçecez!!! Gerçekler bunlar. Kimse kusura bakmasın.

Şimdi gelelim Bagfaş a. Bagfaş 2020 yılında ZİRVE sini görecektir. 22-23 lere kadar rahat gidebilir. Üst sınırım ise 60.00 lar civarı. 48.00 leri görmez diye birşey yok. Tabiki nereye kadar yükselebileceğini bilmemiz çok zor. Bizimkisi tahminden öteye gitmez de gidemez deee!!! Birşeye inanırız ve de yaparız. Hepimiz belli yerlerde döküldük ve daha dökülecez de. Bu bizim beklentimizle alakalı bir durum.

Benim Bagfaş hakkında ve genel gidişat hakkında görüşüm bunlar. 2020 de 130.000 leri göreceğimizi düşünüyorum. Amaaa 2021-2022 lerde bizi bekleyen KRİZ i de size söylemeden geçmeyeyim.

Bunlar benim kendi düşüncelerimdir. Kimseyi yanıltmak da istemem. Bizimkisi tahminden öteye gitmez. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Herkese sağlıklı günler.

3. 9 gun sonra Toros gubrenin actigi dava var. Bu dava nereye gider hisseye etkisi ne olur tahmini olanlar var mi?

4. Davanin detayini bilmiyorum. Sadece faaliyet raporunda bahsedildigi kadar biliyorum.
    Okumak isteyenler icin genel bilgi:
    http://www.erdem-erdem.av.tr/yayinla...bet-hukumleri/

5. https://www.youtube.com/watch?v=6a2fqjoqo9A

Güzel bir analiz. İzlemenizi tavsiye ederim.

6. garanti 20 lıra hedef verdi burda yıne ky yok devam edın galıbın kagıtlarında carpılmaya

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    garanti 20 lıra hedef verdi burda yıne ky yok devam edın galıbın kagıtlarında carpılmaya

Küçük yatırımcı varmı yokmu bilmem ama güccükyatırımcı burada, şimdilikde burada durmaya devam edecek sabırla.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8. Acaba yeni bir iş haberi mi gelecek

Sayfa 327/554 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •