Sayfa 83/167 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 657 - 664 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Yok reis sağol her horoz kendi çöplüğünde öter , bilmem anlatabildim mi?
    Eyvallah hacı baba çöplüğünede geliriz bir gün..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

NT,"yıl sonunda nakit akışımızı gözden geçirebiliriz"dedi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

yorulma işaretleri var,,satışlar yoğunlaştı.10 günde %100 yaptı,,kolay değil.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. 10 lirada dan 1 sene 40 tl yoruldu kar satislari olur bi yere gelir durur

5.  Alıntı Originally Posted by Alasara2020 Yazıyı Oku
    10 lirada dan 1 sene 40 tl yoruldu kar satislari olur bi yere gelir durur
    Sayın: Alasara bunu kar satışları olarak mı algılamamız lazım? Ben öyle satılan mal göremedim de çünkü günlük işlem ortalaması 40 lira kapanış 36.62 yani taban. Ya biri geldi serbest satış verdi yada korkutmaya yönelik bir hareket. Ben kar satışı olarak ortada bir hareket görmedim. YTD'değildir.

Alıntı Originally Posted by Alasara2020 Yazıyı Oku
    10 lirada dan 1 sene 40 tl yoruldu kar satislari olur bi yere gelir durur
    5 tl den geldi 40 oldu,,,8 kat,,fakat muadili sermayeli şirketlere göre hala çok ucuz da,,,birden olmuyo bu işler.
    genel kurul bitti,,beklenti de şimdilik bitti dediler.

7.  Alıntı Originally Posted by harsh Yazıyı Oku
    Mustafa dinçel abi şu yazdıklarında iyi niyetli ya da pozitif anlamda bi şeyler aradım ama bulamadım. Şimdi sen durdun durdun kağıt tarihi zirvelerindeyken biz ky yi düşündüğün için bir iki satır bi şeyler yazayım da ky zarar etmesin mi dedin. Bi kere bir iş yerinin ben cirosuna değil net karına bakarım. Ciro isterse trilyon olsun kar etmedikten sonra neye yarar. Senin beğenmediğin merit 2.5 sermayeyle yıllık 17 kar etmiş tam 7 kat. Daha napsın. Patron 7 liradan alırım hisselerinizi demiş buna göre basit bir matematikle kağıdın bana göre ya da patrona göre minimum ederi 49 lira. Bu şöyle bi dursun. Demişsin ki yok patron güvenilir dürüst abidik gubidik yahu bu ülkede bana en simsar 3 kişi say deseniz bosim tübik i o ilk 3 e sokarım. Gelmiş geçmiş en simsar kişilerden biridir bu lavuk. Şimdi senin bu yazdığını okuyan ky satış yazar kağıtta hayal edilemeyecek yerlere giderse eline ne geçecek. Yoksa bosim tübikin adamımısın. Ha burası borsa düşerde çıkarda ama bence ky yi esas sen yanlış yönlendiriyorsun. Sana tavsiyem şirketlerin cirosuna değil net karına bak. Ytd.
    Canım kardeşim,

Sen yazılanı anlayamıyorsun heralde. Ben şirketin kalitesini anlatıyorum siz başka dünyada geziyorsunuz.

Satta demiyorum alda demiyorum ve beni de hiç ilgilendirmez.

Ben kimsenin adamıda değilim bu arada.

Çakma isimler ile yorum yazmam gerçek adımla yorum yazarım. Birinin adamı olan sizin gibi tuhaf isimler kullanır.

Bilançonun nasıl okunduğunla ilgili bana akıl verecek durumda değilsin.
    Cironun olmadığı yerde kar olurmu. Yalnızca özsermaye karlılığı olur. O zaman git daire al kendine prim yapmasını bekle.

Tanımadığın Besim bey ile ilgi tuhaf yorumlar yazıyorsun.
    Besim bey Türkiye Cumhuriyetinde binlerce insana ekmek yediren ve büyük vergiler veren kişidir.
    Madem Besim beyi beğenmiyorsun ve hakaret ediyorsun o zaman neden hissesini alıyorsun.

Yakın bir zamanda çıkacak kanunlar ile Sosyal medya kahramanlığınız son bulacak.

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. İşte bu gün ikinci ve üçüncü seanslar mal toplama seansına dönüşmüş. Dün akşam kapanış seansı ve karanlık odada tabanı göstererek silkeleme yapmaya çalıştı. Amacına ulaşamadı. Bu gün sabah ilk seans tabanı denedi olmadı. Baktı mal bulamıyor.Satışta olan bütün lotları fiyatına bakmadan aldı. Şimdi akşam kapanış ve karanlık odada önümüzde iki senaryo var. Buralardan yeter bana diyen olursa o satışlardaki lotlarda göz doldurursa tavana kadar hisseyi sürebilir yeniden. Yok satıcı bulamazsa buralardan kapatırız gibime geliyor. Benim için esas önümüzdeki hafta belirleyici olacak. Hikaye bitmedi sanki yeni başlıyor adamın acelesi var. YTD değildir.

Sayfa 83/167 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •