Sayfa 756/915 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Çok pis bir oyun dönüyor bu lanet hissede.Aylardır düşüyor ve tepki bile veremiyor.Bankalar bugün güzel tepki verdi ama bu lanet eksi kapatacak utanmasa.Özellikle 3 ve 3.01 seviyesine 100 küsür bin lot satış konuldu.Birileri kağıdı özellikle baskılıyor ya bakalım sonunda ne olacak.YTD

2. Garan şu an %5,Akbank %4 ,İşc %4 yukarda.Bu lanet ise tüm gün 0.05 kademe içinde gitti geldi.Yazıklar olsun senin gibi bankaya.

3. Bugünlerde biri gelsede mal yıksak hissi veriyor, durum bana hiç hoş gelmiyor
    O zaman bi soru; yedek akçede kullanılacana göre ülkemizin paraya yine ihtiyacı olursa dış borç almak zorunda kalırsa bu parayı ımf denmi alacak çindenmi, yedek akçeyi yerine nasıl ve nereden koyacak yoksa seçimden sonra büyük zamlar kapıdamı
    Kafamda deli sorular dışarda ilkbahar

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yiğit06 Yazıyı Oku
    Garan şu an %5,Akbank %4 ,İşc %4 yukarda.Bu lanet ise tüm gün 0.05 kademe içinde gitti geldi.Yazıklar olsun senin gibi bankaya.
    Elimde hisse yok fakat 1 yıldır izliyorum bu hisseyi . Bugün itibariyle ekranımdan sildim

Ayrıca #halkb bugün eksi onuda yazsaydın

5.  Alıntı Originally Posted by wanted1634 Yazıyı Oku
    Elimde hisse yok fakat 1 yıldır izliyorum bu hisseyi . Bugün itibariyle ekranımdan sildim

Ayrıca #halkb bugün eksi onuda yazsaydın
    Halkbank eksi evet ama sonuçta koskoca devlet bankası.Malum mahkeme vs etkiledi onu.Eninde sonunda toparlar diye düşünüyorum ama bu Çinlinin ne halt olduğunu anlayabilen var mı?Banka diye aldık dandik peçete kağıdı mübarek.

6. Allah bu bankayı da Cinlileri de ABD yi de tramp İda kahri perişan eylesin nalet olsunlar 5.93 maliyet bu nedir endeks çıkar düşer endeks düşer yine düşer aq kağıdı

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ruhuna fatiha okuduk bu gun
    Fırtınada ağaçlar nasıl çatırdar bilirmisin yeğen

8. Evettt
    Anketimiz açıldı...
    31 Mart seçimlerini pek çok ilde doğru tahmin etmişdi Hisse.Net anketimiz...
    Sizlerin katkıları ile gene aynı başarıyı elde edeceğimizi düşünüyorum...
    Anketimiz de oy kullanmanız için İstanbul da yaşıyor olmanıza gerek yok
    Oy kullanmadan ve sonuçlara bakmadan geçmeyin derim...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...53#post3459253

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 756/915 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •