Sayfa 91/996 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Kalp-damar hastalığı olanlar soğuk suya girerken çok dikkatli olsunlar.
    Geçen sene doktor arkadaşımı seferi hisar'da denize girerken kaybettik.
    Suya girmeden önce vücudunuzu 2-3 dakika kadar suya alıştırın,kolları ve boynunuzu ıslatın.
    Soğuk su vücutta şok etkisi yapıyor,kalp ve damarlarda aşırı kasılma,daralma ile plakları harekete geçiriyor.
    Doktorunuza danışın.!
    Bu konuyu bilmeyenleri uyarmak için yazdım.

2. ya gerek yok bu kadar soguk suya niye kendinize eziyet ediyorsunuz.

3.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Ağustos 15’den sonra Ören’de suya girmek için votkayı sek içeceksin.
    Burhaniye de 1 yıl kaldım... Ören plajında su gerçekten buz gibidir. Ama akşam 7 den sonra girerseniz ılık ve sıcaktır. Akşamları koşudan sonra girerdim. Enfes ılık olurdu. Ama şaşmamak elde değildi. Tüm gün buz gibi akşam 7 den sonra sıcak ve ılık bir su....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    ya gerek yok bu kadar soguk suya niye kendinize eziyet ediyorsunuz.
    he ya

Gelin Eskişehire

hamamlara götüreyim sizi

ayağınızı havuza sokarken karıncalar ısırmazsa ne olayım

(41 derece en az su sıcaklığı, isteyene başka hamamda ufak havuz yumurta pişiren de var)
    Bear_Bull
    @BearBull26

Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Burhaniye de 1 yıl kaldım... Ören plajında su gerçekten buz gibidir. Ama akşam 7 den sonra girerseniz ılık ve sıcaktır. Akşamları koşudan sonra girerdim. Enfes ılık olurdu. Ama şaşmamak elde değildi. Tüm gün buz gibi akşam 7 den sonra sıcak ve ılık bir su....
    Klima algısı.
    Gündüz güneş varken, kara, denizden çok daha sıcaktır,akşama doğru güneş kaybolduğunda kara denizden daha çabuk soğur.

6. Arkadaşlar yurt dışı piyasalarda yatırım yapan var mı? Buradaki forumlarda takılan görmedim.. yurt dışı daha fazla fırsat veriyor..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Bu körfezin suyu dağlardan akan sular ve akçayda denizin içinden çıkan buz gibi su yüzünden rüzgar kaz dağları tarafından birkaç gün esince soğuk oluyor. Ama iki gün lodos çıkarsa açıktaki ılık suyu kıyıya kadar taşıdığından sıcacık olur. Bi senesinde hatırlarım bir ay lodos olmadı millet temmuzda soğuktan suya girememişti.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8. 6 oldu bayern yeter bitirsinler barcelonayı hiç sevmem ama acıdım hallerine resmen tassk geciyor bayern hiç acımıyor.

Sayfa 91/996 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •