Sayfa 223/269 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. 3 indikatör ile hissenin ne zaman aldırdığı ne zaman sattırdığını gösteren yerlerini grafik üzerinde işaretledim
    yatırım tavsiyesi değildir

2. 10 dakikalık grafik y t d

kartopu emeklerin için çok teşekkürler.

Tablolara bakınca mayıstan sonra olayın biraz değiştiğini düşündüm.

Kabaca bakarsak mayısa kadar yabancılar yoğun satış yapmış, iş yatırım karşılamış

Mayıstan sonra yabancı satışları yine var ama azalmış. Ancak bu defa iş yatırım da satış tarafında. Satışları karşılayanlar ise yapı kredi, deniz, emeklilik ve yatırım fonları. Bu durum gerçekten rahatsız etti beni.

4.  Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    kartopu emeklerin için çok teşekkürler.

Tablolara bakınca mayıstan sonra olayın biraz değiştiğini düşündüm.

Kabaca bakarsak mayısa kadar yabancılar yoğun satış yapmış, iş yatırım karşılamış

Mayıstan sonra yabancı satışları yine var ama azalmış. Ancak bu defa iş yatırım da satış tarafında. Satışları karşılayanlar ise yapı kredi, deniz, emeklilik ve yatırım fonları. Bu durum gerçekten rahatsız etti beni.
    Ufak orta büyük hatta 30 ve 50 kağıtlarında virüs sebebiyle dip yapıp sonrasındaki çıkışda yabancının ciddi miktarda hisse satıp çokda ciddi prim yapan o denli çok kağıt varki 30 ve 50 hisseleri dahil,ama giden gidiyor hemde öyle böyle değil,

Trakya ve şişe grubu ise karda artsa,yabancıda alsa,yabancıda satsa bekliyor ,

Niyetleri götürmek olduktan sonra ,pwc nin değerlemesinde spk açıklama yapsa bu rakamdan birleşme olucak dese şişe grubu hisseleri için,o ara yabancı istediği miktarda hisseyi satsın piyasa alır götürür hisseleri ama tık yok şuan,

Oyak çimento birleşme öncesi ,oyak çimento forumlarında şu söyleniyordu,birleşme sonrası nasılsa düşecek kimseye yedirmezler,mardin ve boluc,adbgr,adna,unyec arasındaki ciddi marjın gerçek olmadığı ve birleşme sonrası herkesin 3 ün 1 inşi alacağı söyleniyordu,kimin ne aldığı çok net görüldü,düşecek denen tahta bırakın düşmeyi virüs ve sonrasında düştükleri yerlerden ciddi kalkıp düşüş öncesinin üzerine dahi çıktı,

Açın bakın geçmiş forumlarına yazılanlar duruyor,

Yani niyet götürmekse hakkını vermekse bu hisselerin,gidecek bir şekilde ,yabancı satsada gider satmasada gider,

Yeterki piyasaya haber düşşün,piyasa,tahtacı ,spek yedirmez alır götürür,

Şişe grubu dencm hariç ortalamaların çok altında rasyolara ve değerlere sahipken,fk olarak pd dd leri olarak,birde pwc raporu olmasına rağmen gitmiyor,baskının haddi hesabı yok

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ne olacak halimiz. Toibek

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Ufak orta büyük hatta 30 ve 50 kağıtlarında virüs sebebiyle dip yapıp sonrasındaki çıkışda yabancının ciddi miktarda hisse satıp çokda ciddi prim yapan o denli çok kağıt varki 30 ve 50 hisseleri dahil,ama giden gidiyor hemde öyle böyle değil,

Trakya ve şişe grubu ise karda artsa,yabancıda alsa,yabancıda satsa bekliyor ,

Niyetleri götürmek olduktan sonra ,pwc nin değerlemesinde spk açıklama yapsa bu rakamdan birleşme olucak dese şişe grubu hisseleri için,o ara yabancı istediği miktarda hisseyi satsın piyasa alır götürür hisseleri ama tık yok şuan,

Oyak çimento birleşme öncesi ,oyak çimento forumlarında şu söyleniyordu,birleşme sonrası nasılsa düşecek kimseye yedirmezler,mardin ve boluc,adbgr,adna,unyec arasındaki ciddi marjın gerçek olmadığı ve birleşme sonrası herkesin 3 ün 1 inşi alacağı söyleniyordu,kimin ne aldığı çok net görüldü,düşecek denen tahta bırakın düşmeyi virüs ve sonrasında düştükleri yerlerden ciddi kalkıp düşüş öncesinin üzerine dahi çıktı,

Açın bakın geçmiş forumlarına yazılanlar duruyor,

Yani niyet götürmekse hakkını vermekse bu hisselerin,gidecek bir şekilde ,yabancı satsada gider satmasada gider,

Yeterki piyasaya haber düşşün,piyasa,tahtacı ,spek yedirmez alır götürür,

Şişe grubu dencm hariç ortalamaların çok altında rasyolara ve değerlere sahipken,fk olarak pd dd leri olarak,birde pwc raporu olmasına rağmen gitmiyor,baskının haddi hesabı yok

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bana da çimento birleşmesinde büyükler bilmiyor sen mi biliyorsun o yaşında demişlerdi verdim ellerine yolladım %100e yakın kar ettim pair tradeler sonucunda. Bu işler böyle kim oturup araştırır kar ve zararını iyi hesaplar stratejisini iyi kurarsa kazanamama olasılığı yok. O yüzden pwc raporunu iyice okuyanlar kazanacaktır bence ... bol kazançlar

7. Tebliğ gelmiyor en büyük sıkıntı burda başlıyor. Sabrımızı ölçüyor sise grubu

Sayfa 223/269 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •