Special Days Image
Sayfa 12/232 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 89 - 96 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Fatihcannnn Yazıyı Oku
    Üstad bir de Rixos olayına açıklık getirir misin? Sanırım kira alınıyor. Satışı söz konusu mu? Torba yasayla ilgili durum nedir? Cevaplarsan sevinirim.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Öncelikle 49 yıllık kiralama opsiyonu doğdu. Satışı üzerine hükümler flu. Meclisten geçince detay netleşir.

3. Bir de finansal kiralamalardan kaynaklı odenmeyen bedelin karşılığı edinilen gayrimenkul e vergi istisnasi da torba yasada. Eskiler daha iyi bilir şüpheli ticari alacaklardan çözüme kavuşmuş bu kapsamda gayrimenkul var mı. Çünkü ara ara satışları oluyor diye hatırlıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by kzlkan55 Yazıyı Oku
    Dostum bu tip hissede bek ğırafik işlemez sığ bi hisse bu Ben şahsen bu hafta 2 kalacanı ve yola devam edeceğini düşünüyorum tabi buda benim düşüncem asla yt tvsiyesi değildir..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O zaman şöyle yazalım.

Bugünki fiyatla şirketin değeri 92 Milyon. Bu 92 Milyonla kaç lot Kerevitaş alırız 1.380.000 ...

Şirkette var zaten 2.5 Milyon + Rixos. Hadi Rixos u da borca düşelim...

5.  Alıntı Originally Posted by JOHN GALT Yazıyı Oku
    O zaman şöyle yazalım.

Bugünki fiyatla şirketin değeri 92 Milyon. Bu 92 Milyonla kaç lot Kerevitaş alırız 1.380.000 ...

Şirkette var zaten 2.5 Milyon + Rixos. Hadi Rixos u da borca düşelim...
    Dostum okadar ince hesaba aklım basmaz bassa zaten borsa oynamazdım burda nedemek istedin onuda çözmüş değilim Bana anlayacağım dilden konuş ben ilk öğretim mezunuyum

6. Gelecek hafta 3 yakın kapatırız dünya savaşı çıkmazsa..benimde tekniğim bu yazďıklarımın da hepsi tutuyor ister beğenin ister beğenmeyin..

7. Bu hisse daha defder değerinin bile altında defder değeri bile 3.50 yani bu hisse tutulmaz ayın 30 bilançosu gelecek önü açık tabi d ğurubu olduğu için ky bu hisseyi kaçırıyor tb asla yt tvsiyesi değildir...

8. Çok haklısın, buraların sakin olması hoşuma gidiyor

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Sayfa 12/232 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •