Sayfa 100/1001 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 793 - 800 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bize verseler yatırımcı sayısı da artar ama işte. IT departmanında sıkıntı var galiba Fiba Portföyün yada para vermiyor IT'ye
    Kesinlikle öyle zaten sizin yaptığınız FIL tanıtımını kimse yapmadı, yatırımcı sayısı artışında önemli rolünüz var, bence Fiba size bir miktar FIL portföyü hediye etmeli.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Kesinlikle öyle zaten sizin yaptığınız FIL tanıtımını kimse yapmadı, yatırımcı sayısı artışında önemli rolünüz var, bence Fiba size bir miktar FIL portföyü hediye etmeli.
    Siz görüyorsunuz Sn.Myfinans ama Fiba Portföy görmüyor. Hüsnü Özyeğin'e söyleyin bu durumu Fondan kurtuluş yok benim icin ya 56 yaşına gelmem yada işten ayrılmam lazım

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sn.admustafa, günlük 5 dakikalarını almaz.Yapamıyorlarsa versinler web sitesinin şifresini sizlere günlük koyun sevabına
    Web sitesi değişti yeni, uygulama da bu hafta değişiyormus
    https://www.fibabanka.com.tr/gorusle...n-onemli-formu
    Buradan herkes bir talep açsa koyulur yakın zamanda.

4. Günaydın arkadaşlar,
    Bu topiği takip edenlerden fonlar konusunda bilgi sahibi olanlar vardır diye düşünüyorum.
    mevduat ve döviz yerine ,uzun vadede daha iyi getiri sağlayabilecek fonlar varmıdır.ben olsam şu fonu alırım diyenler fon isimlerini yazarlarsa memnun olurum.

5.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar,
    Bu topiği takip edenlerden fonlar konusunda bilgi sahibi olanlar vardır diye düşünüyorum.
    mevduat ve döviz yerine ,uzun vadede daha iyi getiri sağlayabilecek fonlar varmıdır.ben olsam şu fonu alırım diyenler fon isimlerini yazarlarsa memnun olurum.
    Arkadas hic bir sey doviz yerinde vermez
    Git 5 yil once grafiklere bak tefas sitesinde
    Elbet bazi fonlar yuksek getiri saglaya bilir o da yabanci ozel sektor fonu bu tip seyler kI o da dovize bagli
    Uzun vade kesinlikle dovizindir
    Kisa vade alis satis hisse senedi ve riskli fon o da tabi 90 faiz zarar da olur

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ilk FIL almaya başladığımda 150-200 milyondu fon büyüklüğü 2000 kişi değildi yatırımcı sayısı. Şimdi 1.3 Milyar olmuş fon büyüklüğü yatırımcı sayısı 4000 kişiyi geçmiş.
    fon toplam pay adedinin tamamı müşterilere satılamayınca elde kalan paylar için ne yapılıyor bilginiz var mı?

7. İyi noktadan alırsan GRAM ALTIN fonları USD yi evire çevire ezer!

Geçtiğimiz 10 senede DOW ve NASDAQ tabanlı USD hisse senedi fonları çok iyi getirdi. Fakat onları artık alırsan trene en son binen olursun. 2019 yazından itibaren yavaş yavaş ABD borsalarında çöküş başlayacak.

Tek çare kısıtlı olan ürünler: fiziksel ALTIN, GÜMÜŞ, PLATİN... Bunların dışındaki yatırımlar önümüzdeki 4 sene çok büyük ihtimalle zarar ettirir. 2025 e kadar sağlam para zamanı!

ERKAN ÖZ ün videoları var: 2020 büyük çöküş.

Yatırımlarının en az %50 si kağıt paraya dayalı olmasın.

Basılan dijital USD EURO GBP JPY TL yavaş yavaş hiperenflasyon sürecini başlatacaktır! HİPERENFLASYON dan korunmaya bakın artık yatırım yaparken.

ABD borsalarındaki zirve trene son binenleri içine alıp uçurumdan aşağı uçacak!

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar,

8. İzmirden yatırım amaçlı ata lira, çeyrek, yarım, tam altın isteyen varsa kuyumcu dan çok daha hesaplı yardımcı olabilirim.. Altın yatırımımdan çıkma kararı aldım.. 2,el bilezik adana, düz) hurda fiyatından tarafımca satışa çıkarılmıştır.. İlgilenen olursa özelden yardımcı olabilirim.. Teslimatlar yüzyüze olacaktır

Sayfa 100/1001 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •