Sayfa 147/235 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dahaneler Yazıyı Oku
    bu şirkette 1 kişi çalıştığı doğru mu?
    twitter kuşunda buna benzer paylaşımlar gördüm.
     Alıntı Originally Posted by Jens Van de Beek Yazıyı Oku
    Daha neler ?
     Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    2018 faaliyet raporunda yazıyor
    Ek 24298
    Arkadaşlar bu şirket bir girisim sermayesi .1 kişi yeterli .

Şirketin işi sirketlere ortak olmak ,sonra satmak .

Bizim borsada hisse alıp satmamizin daha büyük paralisini yapıyor şirket .1 çalışan yeterli .

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam ne yapsak acaba?Yeni bir hisse var mi ?Sen boş durmazsin Ağam ?

Ağam bu arada can düşmanım dediğim Yılmaz Akkaya ta cok mahcubum.Çok vicdan azabı çekiyorum.
    Gafur Ağam boşver elimdekileri.Kazandigin milyonun keyfini sür .Hubvc 50 üzerine atarsa değerlendir . Aşağısında ise keyifle gayfeni içerek izle .Asla yatırım tavsiyesi değildir aman ha Gafur Ağam.

3. 5 tl ye gelirse bu hisseden almayı düşünüyorum

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    5 tl ye gelirse bu hisseden almayı düşünüyorum

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok beklersin Ağam. Bu hisse hubvc .Huuuup diye içine çeker adamı. 50 tl altında gayfemi içiyorum .Alım için fırsat bekliyorum .40 tl aşağısında bir yerlerde tekrar alım düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Gafur Ağam boşver elimdekileri.Kazandigin milyonun keyfini sür .Hubvc 50 üzerine atarsa değerlendir . Aşağısında ise keyifle gayfeni içerek izle .Asla yatırım tavsiyesi değildir aman ha Gafur Ağam.
    Hatip Ağam nasıl bu hubvc ?Alayım mi 40 tl altına düştü?

6.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam nasıl bu hubvc ?Alayım mi 40 tl altına düştü?
    Bak şimdi 40 üzerine attı GAFUR.Hubvc baronu sensin milyon vurdun hubvc den . Hubvc nin etinden ,sütünden ,kılından tirnagindan herbir yerinden faydalandin.Dedigine göre 1 milyon tl kazandın ,daha ne istiyorsun?Biraz da tahta yapıcı kazansın.

Defol git ,başka hisselerde yaz..Milletin moralini bozma burada

Gafur hubvc den 1 milyon kazanmış bizden akıl istiyor .Sen bize akıl ver bundan sonra

84 binlik borcunu da bugün odemezsen senetleri bankaya vereceğim ona göre
    Son düzenleme : Hatİp Ağa; 17-02-2020 saat: 11:32.

7.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Uzun zamandır hubvc,reysas,Teknosa operasyonunu kim yapıyor diyordum.Son bir haftada kendimce netlestirdim.

Eski bütün bedelsiz hisselerinin mimari (egeen,Netaş ,konya ,kartın ,bfren kent,pkent vs bu yılın Kalkınma,qnbfb ,qnbfl,Dokta,izmdc,klmsn gibi operasyonların mimari Enver Ağa .

Big trader kötü polis ,derin iyi polis .Yönetmen Enver Ağa

Sağolasın Enver Ağam . Allah bin bereket versin

Senaryolarim kendime ait olup asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Hatip Ağam senaryon güzelmiş .Kalkınma ile hubvc nin speginin aynı grup olması bence de çok net .Baştan beri alan satanlar hep aynı .Ağam ben cuma günü bizim Adana mizin medaari iftihari Adanalı Fatih Terim Imparator umuz hatrina cimbom ve aselsan aldım.Aselsan i niye aldin dersen onu da yine cimbomlu Adanali Hasan Sas hatrina aldım.Aselsan Hasan San oradan yani

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam senaryon güzelmiş .Kalkınma ile hubvc nin speginin aynı grup olması bence de çok net .Baştan beri alan satanlar hep aynı .Ağam ben cuma günü bizim Adana mizin medaari iftihari Adanalı Fatih Terim Imparator umuz hatrina cimbom ve aselsan aldım.Aselsan i niye aldin dersen onu da yine cimbomlu Adanali Hasan Sas hatrina aldım.Aselsan Hasan San oradan yani
    Cakkal seni .Sen bizi suya götürüp susuz getirirsin.Esekleri sağlam kazığa baglamissin .

Spekülatif hisselerden ,GERCEK YABANCİNİN kol gezdiği BABA HİSSELERE gecmissin.

Ama bunları bu hisselerin topiklerinde yaz Gafur Ağam.Olmuyor böyle ayıp oluyor .Bende de iki adet ADANA min medaari iftiharı 2 hisse var ama yazmayacağım bunları.Buralar hep nankorlerle dolu .

Bak sana diyeyim sana yine mapus gözüküyor .Sana şimdiden güle güle .Forum kuralları gereği her hisse kendi topiginde yazılmalıdır .

Sana güle güle

Sayfa 147/235 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •