Sayfa 93/996 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 737 - 744 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    dün tahvil bono piyasasında oranlarda yükseliş vardı, o nedenle sonuç normal.

Borsada her yüksek açılış satış fırsatı olarak kullanılıyor, Ahmet Mergen'in bahsettiği fincanın kulbunu takacaklar galiba !!
    Bence yataya alıp mallandırma pozisyonunda gidiliyor.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Mel1005 Yazıyı Oku
    Üstad Ard Yazılım halka arz var bugün, düşünceniz nedir, en son papillion halka arz sonrası kısada yüzde yüz yapmıştı

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Üstadım ben görünenin aksine çok sağlamcıyım. 1'e 10 verse de bulaşmam bu tip kağıtlara. Ancak ufak bir parayla kumar zevkini gidermek için alırım, batarsa da arkama bakmam.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. Tüm fonlara satış veriyorum 110 bini gösterecekler heralde hafta sonu ppf daha iyi getirir sanıyorum

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    dün tahvil bono piyasasında oranlarda yükseliş vardı, o nedenle sonuç normal.

Borsada her yüksek açılış satış fırsatı olarak kullanılıyor, Ahmet Mergen'in bahsettiği fincanın kulbunu takacaklar galiba !!
    Ahmet Mergen hoca iyidir.
    Ekotürk'te çıkıyor, izleyelim hocamızı destek olalım.
    Teknik analiz önemli herkes yapamaz.

5. Virüs ile ilgili haber akışı var
    Toyota üretimi durdurmuş
    British uçuşları durdurmuş
    Volkswagen çalışanları çağırmış
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Tüm fonlara satış veriyorum 110 bini gösterecekler heralde hafta sonu ppf daha iyi getirir sanıyorum
    Ben dün verdim satış emiri, tte aldım biraz hakkımızda hayırlısı.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Virüs ile ilgili haber akışı var
    Toyota üretimi durdurmuş

genel duraklam devri borsa larda olacak gibi

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Virüs ile ilgili haber akışı var
    Toyota üretimi durdurmuş

aşağıda her nasılsa önceden yapılmış bir simülasyon var ve gerçekleşme olasılığını düşününce insan bir tuhaf oluyor.
    ne yaparız

ve bir soru karı almak için mi çıkıyorsunuz ? gelecek görmediğiniz için mi ?

https://veryansintv.com/bill-gates-k...nc-simulasyon/
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

8. Ben de inceleyip TE3 için alım emri verdim. T2 valorlu TI7 'yi 1 ay tasidim,mk %23.8 civari bir getiriyle. Şimdi onu sattım, T1 valörlü fon gerekliydi. Bakalım getirisi nasıl olacak. Bir de EIC'ye satış talimatı verdim.

Sayfa 93/996 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •