Sayfa 846/981 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Abd,Rusya,Hindistan ve AB'nin Türkiyeden beklentisi budur.
    Mantar yeme mantar.
    Adam yaylada ne yapsın diye düşünme.
    Fena kafa yapıyor.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Forumlarda, facebookta, bugün PKK terörü bitse, bir şekilde anlaşılsa, barış gelse, bundan mutlu olmayacak, yazacakları kaynak ellerinden alınacak, temasız kalacak bir çok kişi var.

3.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Ülkücü parti iktidarın tüm icraatlarına kayıtsız şartsız destek veriyor zaten.Iktidar olmasına gerek var mı?
    Akp,Hdp ile çözüm sürecini yürüttü. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Mersin'den otobüslerle Hdp'ye destek veren gençler,Diyarbakır'a ve güneydoğu şehirlerine gönderildiler.

Hendekler kazıldı, şehirlerin içinde pkklılar trafik kontrolü yapıp kimlik sordular.

Cumhur ittifakı bu şartlarda kuruldu. Sonrasını biliyoruz. Şehir şavaşları yaşandı orada.

Akp içinde Mhp ile ittifakın, Akp'ye kaybettirdiğini gören çok sayıda stratejist var.

Başkanlık Sistemi ve %51'i getiren Bahçeli'dir. Akpliler tuzağa düştüklerini yeni farkediyorlar.

Sadece Cemal Enginyurt'un seçimler öncesi, seçimler sırasında ve sonrasındaki konuşmalarını tarayın, söyledikleri yenilir yutulur değil. Bahçelinin bilgisi olmadan konuşamaz.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

4. Milliyetçi görünümlü kökten islamcı.
    Çok haksızlık ediyorsunuz. Adam namaz kılmıyor. Cuma namazı da kılmaz.

Mhp genel merkezinde bir mescit yapılmıştı. Orada namaz kıldıran bir imam vardı. Bir müddet namaz kıldırdı. Sonra ''3 defa cuma namazına gelmeyenin eli sıkılmaz'' diye cemaate bir laf etti. Güya Bahçeli'yi eleştirdi.

Bunu Bahçeli duymuş. Çağırın demiş, imam gelmiş, Bahçeli elini uzatmış, imam Bahçeli'nin elini sıkmayı bırakın öpmeye kalkmış.

Bahçeli, ''hani 3 defa cuma namazı kılmayanın eli sıkılmazdı'' demiş.

İmamı attırmış dışarı.

Tabi burada namaz kılıp, kılmamak değil, bunu kameraların önünde kullanmak, siyasete alet etmek kötüdür.

5. Bu arada ben Ülkücü değilim...Particilik yapmıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Çok haksızlık ediyorsunuz. Adam namaz kılmıyor. Cuma namazı da kılmaz.

Mhp genel merkezinde bir mescit yapılmıştı. Orada namaz kıldıran bir imam vardı. Bir müddet namaz kıldırdı. Sonra ''3 defa cuma namazına gelmeyenin eli sıkılmaz'' diye cemaate bir laf etti. Güya Bahçeli'yi eleştirdi.

Bunu Bahçeli duymuş. Çağırın demiş, imam gelmiş, Bahçeli elini uzatmış, imam Bahçeli'nin elini sıkmayı bırakın öpmeye kalkmış.

Bahçeli, ''hani 3 defa cuma namazı kılmayanın eli sıkılmazdı'' demiş.

İmamı attırmış dışarı.
    Benim anekdot seviyesinde bir takibim yok...Yakınlığım da.

Sadece MHP ni eylem söylem vs olarak takip ediyorum.

Milliyetçi olma iddiasındaki bir partinin "ümmetçi" bir parti ile bu seviyede sevişmesi, bu kadar desteklenmesi, iktidarının alkışlanması bana son derece temelsiz, mantıksız geliyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Nerede yanlış yapıldı?

İnönü'nün hatıralarına başladım bugün...

8. Milliyetçi olma iddiasındaki bir partinin "ümmetçi" bir parti ile bu seviyede sevişmesi, bu kadar desteklenmesi, iktidarının alkışlanması bana son derece temelsiz, mantıksız geliyor...
    Evet haklısınız. İttifakın kırılacağı yer tam da burasıdır.

Sayfa 846/981 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •