Sayfa 347/1014 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. 379.5 a kadar baktım baktım bi girelim lan dedim düşmeye başladı şans yok bizde 😁

2.  Alıntı Originally Posted by Mevduatçı59 Yazıyı Oku
    379.5 a kadar baktım baktım bi girelim lan dedim düşmeye başladı şans yok bizde
    Bence şanslı sayılırsınız şimdilik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Altının yıllık grafiklerine baktımda aslında hiçte al unut yatırım aracı değil.
    1980-2005 arası neredeyse hiç kazandırmamış.
    2013-2015 arası kazandırmamış.
    2016-1019 Ağustos arası kazandırmamış.
    Neredeyse 30 yıl boş geçmiş.
    Bu arada yanlışlıkla tepeden girip seneler süren düşüşlere maruz kalmakta cabası.

Bizdeki altının artışı aslında dolara bağlı olmuş.

Doğru zamanda girip doğru zamanda çıkmayı bilmek çok önemli
    2013'den sonra Fed (QT)parasal sıkılaştırmaya illüzyonu yaratı ... haksızlık yapmayalım bir kaç milyar geri çektiler... ama bugün bakın bilançosuna... paradigma degişti yeni realite ile karşı karşıyayız ... ayak uydurmayan son vagona baka kalır..

4.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku

Altında testere dişi var faizde yok..
    Altından para kazanacaksan testere dişine aldırmayacaksın OturanBoğa olacaksın..
    Testere İnişÇıkışlarından da yararlanayım daha çok kazanayım diyenler oturanlardan daha az kazandıklarını görebilirler..
    Öne alalım ... bizim millet tembel geriye dönüp okumaz ... ileti sayısı artmış bulmakta zorlandım ..son yılda 5-6 kişi takılıyorduk

5.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Öne alalım ... bizim millet tembel geriye dönüp okumaz ... ileti sayısı artmış bulmakta zorlandım ..son yılda 5-6 kişi takılıyorduk
    Testere falan ama doğrudur yön hep yukarı oldu son zamanlarda.
    Daha gidecek yolu varmı acaba?Yoksa dönüş olurmu?

6. Zaman dilimi önemli kısa dönem düşünüyorsanız, yazı tura .... trent bozulmadığı sürece 2 ileri 1 geri ... twitter de danımarkalı henrik var altın konusunda çizimleri hep satış yönünde, 1350 geçmez diyordu sonra 1450, en son 1630 ... sürekli güncelliyor.. onun çizimlerine göre pozisyon alanlar şimdi küfür ediyorlar Türkler dahil ... kendi araştırmanızı yapın, içinize sinmeyen hiç bir finansal ürüne de yatırım yapmayın karar verdiğiniz anda sorumluluk size ait

7. Vakıf katılım da var
     Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar , gümüşü hangi bankadan alıyorsunuz ? Gümüş hesabı açtırıp , portföyüme gümüş de ekleyeceğim . Ziraat Katılım ' a gittim olmadığını söyledi . Vakıf Katılım ' a gideceğim . Özel bankaya da oldum olası hiç sıcak bakmıyorum . Kazanan " devlet olsun " ilkesiyle hareket ettim . Sağlıcakla kalın . Teşekkür ederim.

8. FED'in NASA'sı galaksinin merkezinden kenterelyonlarca ton altın yüklü kuyruklu yıldızın yola çıktığını muştulamıştı emme gezegenimiz ahalisi pek sabırlı değilmiş anlaşılan.!!.
    Biz bööle kuyruklu sallasak tefe koyarlar vesselam..Kağıt işinde olsaydık biz de böyle sallardık belkim, kim bilir...

Sayfa 347/1014 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •