Sayfa 213/1002 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Burası yavaş düşüyor niyeyse...bu hafta daha keskin bir eğimle düşerse 2-3 haftaya yaz sezonu açılır..

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Öne alalım.
    Bir bayram klasiği.

Dayak klubü
    8.40 larda kalsın satayım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in Filistin'deki katliamına tepki gösterdi.

Erdoğan, "Tüm dünya görmezden gelse bile İsrail'in zulmüne eyvallah etmeyeceğiz. İsrail'in döktüğü kanlara, yaptığı saygısızlığa sessiz kalarak veya açıkça arka çıkarak ortak olanlar bir gün sıranın kendilerine geleceğini bilmelidir." dedi

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in Filistin'deki katliamına tepki gösterdi.

Erdoğan, "Tüm dünya görmezden gelse bile İsrail'in zulmüne eyvallah etmeyeceğiz. İsrail'in döktüğü kanlara, yaptığı saygısızlığa sessiz kalarak veya açıkça arka çıkarak ortak olanlar bir gün sıranın kendilerine geleceğini bilmelidir." dedi
    Kudüs 500 km. bir zahmet.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in Filistin'deki katliamına tepki gösterdi.

https://www.veryansintv.com/ummet-ayaga-kalkar-mi

31 Mayısta 2. aşımı olunca "KORKMAYIN AŞILANDIM, ISIRMAM" deye, maske yaptıracam.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kudüs 500 km. bir zahmet.
    2013 yılında gazze'ye gideceğim kimse beni tutamaz diye salladı
    8 senedir arap dudaklar onu bekliyor yanaklarından öpmek için..

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    31 Mayısta 2. aşımı olunca "KORKMAYIN AŞILANDIM, ISIRMAM" deye, maske yaptıracam.
    Reha Bey,hayırlı olsun aşılarınız,en sonunda bana da çıktı aşı piyangosu,biontech tercih ettim ama iyimi ettim bilmiyorum,ben aşı randevusu oluşturduktan 1 saat sonra;yok,o aşıyı oldu pıhtı attı,yok o arkadaşın annesi öldü haberleri gelmeye başladı...

Sayfa 213/1002 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •