Sayfa 74/628 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 585 - 592 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Emkelde teknik temel olayı bitmiştir.Geçmiş yıl borcu kalmadı vede üstelik 2 yıldır temettü veriyor.Hisse defter değerinin altında işlem görmesine rağmen neden gitmediği yıllardır forumda konuşuldu tartışıldı,tartışılmaya devam edecek.Bence tek bir nedeni var şuan;İstenilen lotu tamamlamadan gitmez diyen bir patronla karşı karşıyayız.Bunu son çeyrek bilançodada gördük.Tarihi stok açıklayarak bilançoya müdahele edildiği ortada.13 milyon gibi ticari mal bulunan bir stok. 6 aylıktada ticari mallar faturalandırılıp mamule gömülür mü?Gömülür.Olağandır vede bu şirketten beklemek çok doğaldır.Doğal olmayan bu hissedeki potansiyeli keşfeden bir yatırımcının tahtaya henüz gelmemesi.Buda tamamen arabul ailesine olan güvensizliktir.Şirketi yöneten bunlardır.İmtiyazlı hisse olmamasına rağmen hisse topludur vede bunların kontrolünden çıkmasını kimse düşünmemekte,tahtaya girdikleri görüldüğü durumda dünyanın başlarına yıkılacağını düşünmektedirler.Sonunda ne olur derseniz,sinirlerine hakim olan,paraya ihtiyacı olmayanlar kazanacak.Tamamen kendi fikirlerim .Yatırım tavsiyesi asla değildir.

2. [QUOTE=KESKİNALİ;429576]Emkelde teknik temel olayı bitmiştir.

Aynen katiliyorum size.Burda sorun bunlarin işbilmezliğimi yoksa açgözlülüğü mü desem bilemiyorum.madem işler düzeliyor aynı yatak yorgan firmasında olduğu gibi 2-3 lü fiyatlara çekilip malın toplanması lazımdı.bu rakamlardan çoğu ky satardı.Şu anki 1 tl rakamlarda ky nin kagida daha fazla bulaşması sözkonusu.O zaman nasıl toplayacaklar.demekki geçen 7 seneye rağmen bunların acelesi yok gibi.velhasılıbu kafayla mal toplanmaz ve epey daha bekletir diye düsünüyorum.

3. [QUOTE=Serhatediz;430593]
     Alıntı Originally Posted by KESKİNALİ Yazıyı Oku
    Emkelde teknik temel olayı bitmiştir.

Aynen katiliyorum size.Burda sorun bunlarin işbilmezliğimi yoksa açgözlülüğü mü desem bilemiyorum.madem işler düzeliyor aynı yatak yorgan firmasında olduğu gibi 2-3 lü fiyatlara çekilip malın toplanması lazımdı.bu rakamlardan çoğu ky satardı.Şu anki 1 tl rakamlarda ky nin kagida daha fazla bulaşması sözkonusu.O zaman nasıl toplayacaklar.demekki geçen 7 seneye rağmen bunların acelesi yok gibi.velhasılıbu kafayla mal toplanmaz ve epey daha bekletir diye düsünüyorum.
    Lot artırmaya devam.Artık onlar düşünsün.

4. KAP: EMKEL [ ] EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/608468
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5c30a1b84b7718

Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi 2017-05-22
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Evet (Yes)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 03.05.2017
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Mali Tablonun Hesap Dönemi 01.01.2016-31.12.2016
    Mali Tablonun Verildiği Otorite Çubuk Vergi Dairesi
    Mali Tablonun Verilme Nedeni Yıllık
    Mali Tablonun Verilme Tarihi 2017-05-22
    Açıklamalar
    Ek Açıklama Kurum Geçici Vergi Ödemesinin Sehven İşleme Alınmadığı için verilen düzletme kaydı.
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

5. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

6. Bu hisseyi bazen ekranda izliyorum..açıkçası ne yapmak istiyorlar anlaşılmıyor. Sanki.Yatırım Finansmanın hissede tek görevi işlem hacmini artırmakla görevli..alıyor,satıyor...İş yatırımın takasında artış var ama bazen alıcı bazen satıcı oluyor..Küçük yatırımcının toplama imkanı oldukça bol..Peki ne yapmak istiyorlar açıkçası ben anlamadım..Geriye 6 aylıgını beklemek kalıyor..O zaman da zarar açıklarsa bu şirket artık sahibinin insafına kalmış demektir..

7. Evet sn yatirimci x. cok dogru tesbitte bulunmussunuz. Allahim bu kan emicilere insaf nasip etsin.Birde her zaman yaptiklari gibi duzeltme yollamis sahtekarlar.Trilyon kar aciklasan ne olacak, sanki gidecekmi kagit.Lan muhasebeci Erol duyuyonmu lan beddualarimizi,kulaklarin cinliyomu

8.  Alıntı Originally Posted by Serhatediz Yazıyı Oku
    Evet sn yatirimci x. cok dogru tesbitte bulunmussunuz. Allahim bu kan emicilere insaf nasip etsin.Birde her zaman yaptiklari gibi duzeltme yollamis sahtekarlar.Trilyon kar aciklasan ne olacak, sanki gidecekmi kagit.Lan muhasebeci Erol duyuyonmu lan beddualarimizi,kulaklarin cinliyomu
    düzeltme yollamış hala zarar yazıyor matrixde ben firmaya mail attım okadar sipariş var neden zarar açıklıyorsunuz diye
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 74/628 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •