Sayfa 782/1001 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Azer bülbül de anladığım kadarı ile bu fon ya yok ya da çekirdek parası kadar bir miktar ile alım yapmış ki sürekli yazıyor. Dün ben de tcd ye alım girmiştim. Bugün hesaba geçer bakalım hayırlısı dün de belittiğim gibi bugün artı kapanış bekliyorum. Bekleyip göreceğiz.
    Azer bulbul degil Webster e soyleyin

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Faizde bir numara kalmadi. Dolarda da. Para mecbur borsaya akiyor
     Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Kardeş bende 15 yıldır mevduatcıydım ama bu yoz yobaz düzen yüzünden önce dolarcı sonra foncu olduk,duduyuda yıllardır tanırım mecbur oda gelecek faizde ekmek yok artık daha iyi günlerimiz...
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. Arkadaslar Ben bir sey yazip gidiyorum
    Birinci nsail yani Azer bulbul tcd diyor. Tcd diyen Ben degil websterdir gunde 100 kez yaziyor bosuna 10 getirecek be bilim 5 getirecek sacma seyler
    Kim diyordu nazar salmayin ? Ben.
    Ikinci benim dedigimami?!! Herkes kendi degil annesin bile fona yonlendiriyor!!!
    Ucuncu her gun yukselismi olacak? !!! O zaman 1 milyar dunyada ac oluyordumu? ?!!
    Son: tabi Ben paranin 100 de 20 sin tcd deyim. Bu fon riski 7. Para batsa bile umrumda degil. Dogrusu da budur

Iyi gunler

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Tcd bundan sonra Jale olsun. Digerlerine de ad bulalim. Foruma asina olmayan anlayamasin. Jale ile ilgili klibi fon cafeye koyacagim.

Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Tcd bundan sonra Jale olsun. Digerlerine de ad bulalim. Foruma asina olmayan anlayamasin. Jale ile ilgili klibi fon cafeye koyacagim.

bu güzel fikir
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Malesef tcd de var...
    Büyük ihtimalle ertelenir. Çünkü hep öyle oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Kardeş bende 15 yıldır mevduatcıydım ama bu yoz yobaz düzen yüzünden önce dolarcı sonra foncu olduk,duduyuda yıllardır tanırım mecbur oda gelecek faizde ekmek yok artık daha iyi günlerimiz...
    Dudu hoca faizci mi ? Ben onu Uzun Vadeli Yatırımcı biliyorum ?

8. Ben de dün elli binlik almıştım bugün 600 e yakin zarar yazmış , bu fon işi riskli baya aldığım fon tcd

Sayfa 782/1001 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •