Sayfa 102/964 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 809 - 816 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. sana millet anlattı durdu... bu işte hata var dedi ama... tebo bile inandıramadı

http://www.hisse.net/forum/showthrea...60230&page=165

15-05-2016, 16:22 #1314 tb2013 tb2013 is offline

Duhul
    Sep 2013
    Gönderi
    987
    Esas
    Freecell bana gore mantık hatası yapıyorsun.

Bak banka reklamlarında bile ayda %12.5 faiz dedikleri şey aslında

Yıllık faiz. Onu 12 ye bölünce %1 Cikar. Halka bu söylenmez. Yıllık faiz söylenir. Bankacılar da oyle konuşur.

Aylık faiz oysa %1 dir.

SPK sadece faizi haftalık trlibordan al diyor.

Yine günlük hesapla. Al bu faizi 365 e böl gün gün hesapla.

Senin hesap sıradisi bana göre..

2. bekliyorum YİĞİT ADAM hisselerini büyük belgeli bilgeli adam...

çık ÖZÜR dile o günler FAİZ hesabı yanlış diyenlerden...

bak ÇAĞRI bile BUHAR olmuşken

http://www.hisse.net/forum/showthrea...60230&page=170

17-05-2016, 01:56 #1353 frecell1998 frecell1998 is offline

Duhul
    Apr 2014
    Gönderi
    2,513
    Esas

Yaaa sayin fryad, dalgami geciyorsunuz... Diyoruz ki bursa da mahkemeye gonderilen SPK yazisinda faiz 0,70 kusur cagri fiyati da 1,66 kusur diyor...

Bunu onlarca arkadas gordu... Hala doktorun soyledigi dogru diyorsunuz...

Bakin sayin doktor sizinle iddiaya girelim 3 gun calismissiniz ama yine yanlis yerlere calismissiniz... Ya da yanlis yerlere calismak istemissiniz..

Bakin fiyat eger SPK nin yazisinda bakin mahkemeye gonderdigi yazidan tamamen resmi imzali muhurlu

Fiyat benim dedigim gibiyse ve eski teblige gore hesaplanmissa

Siz butun memsa hisselerinizi bana virmanlayacaksiniz...

Yok eger siz hakliysaniz ben butun kervan hisselerimi size virmanlayacagim...

Bakin bursa dan adam ayarlayacagim av'a gidip bu yukarda yazdiklarimi bir protokole baglayacaksiniz..

Dosyayi size gosterecek memsa hissrlerini bana gonderecek av masrafida bana ait

Var misin doktor...

Bak senin hisselerin az diyorsan daha bu iddiaya girecek bir suru kisi bulabilirim.... Bu bir

3. bak bunu en sonuna saklıyorum... Daha zamanı var bu iş için... unutmayasın diye yazıyorum...

http://www.hisse.net/forum/showthrea...60230&page=170

17-05-2016, 02:56 #1358 frecell1998 frecell1998 is offline

Duhul
    Apr 2014
    Gönderi
    2,513
    Esas
    Sayin doktor su kapta yayinlatma ozgurlugun varya...

Al bir tane isc ya da garan bir de orada gorelim bak dikkat et kervan filan demedim. ozgurlugune bakalim... Ben de helal olsun diyeyim ozur dileyeyim
    Yada arkadaslar siz yarin 1 lot memsa alin kapta yayinlatmak istiyorum deyin bakalim ne diyecekler...

Hadi doktor garanti al bir lotcuk yada arkasindan onunden ayni rakam olan kadar

Bir yayimlat bakalim sen yayinlat ... Ozgurlukmus...

4. ÇAĞRI işi de yattığına göre HEDEFÇİLER millete anlatsınlar bakim HEDEF fiyatlarını

burada milleti yıllardır GAZLAYA GAZLAYA ne hale soktunuz...

5. Hedef belli doktorum...

Hayirdir Bursa'ya gidip ilkini SPK nasil hesaplamis ikincisini nasil hesaplamis bakabildin mi cancagazim...

Bu hesaplamalar uzerine biz neler yapmisiz ogrenbildin mi???

Peki cagri yok diyorsun... Biz neler yapacagiz biliyor musun???

Aga babalarin kizdir da agzindan kacirsin diyor galiba...)) ahhh doktor ahhh

Gk yi bile toplayip beceremeyen patronunuza calisip maas baglayan sizler... Bize laf soyluyor ha...

Demek memsa sat kervan al ha... Doktorum...

Soyle agababalarina canlarini sıkmasinlar biz kimin ne oldugunu da iyi biliriz...

Gruptaki 200 kisinin ustundeki kiside iyi bilir... Sen canini sikma cancagazim aga babalarina slm soyle...

Git mahkemelere bak 3-4 tane mahkeme var belgelere bak neler yapmisiz belki ornek alirsin...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6. He madem mahkemeden bakamadin KAP aciklamasinda da mi goremedin hayirdir doktor..

Birlesme oncesi katilir sonrasi katilmaz diyen kimdi acaba unuttuk mu bunlari... Spk ve mahkeme yazilari burada yuzune vurulunca neler yaptin???

Yeni teblige tabisiniz dedin... Yeni tebligmiymis... Ahhh doktor ahhh

Spk nin yaptigi hesabi buradan biz paylastik resmi evrak olarak niye Bursa'ya gelemedin imzali muhurlu evragi goreydin...

Memsadan yukarilarda millete mal aldirip onlarca nickle sagda solda yazip niye yazdiklarini sildin a doktorcum...

Ama sen uzulme doktorum biz ky olarak seni severiz hem de hepimiz

7. bende tek lot be cancağızım...

Ne oldu ÇAĞRI , FAİZ hesabın...

Çık adam gibi BELGEM BİLGİM yanlışmış... ÖZÜR dile...

Bekliyoruz VİRMAN yapacağın hisselerini

o kadar dedim İLKOKUL formatından çık ama...

oku bakim... ÇAĞRI ÇAĞRI diye millete nasıl GAZ veriyordun... Ne oldu ÇAĞRI, FAİZ
    819396danistaykarar2..jpg

8. Aga babalarin gk kararina cok kizdilar galiba... Doktorum takip edebildin mi???

Bak o begenmediklerin azinlik hakkini kullanip gk toplatiyor...

Bak o begenmediklerin 40 kusur milyona giden bodrum oteli icin seferber olup spk'ya suc duyurusunda bulundurtuyor...

Ahhh doktorum digerlerini soylemeyeyim simdi biraz hazmet sonra gorusuruz cancagazim seviyoruz seni hem de hepimiz...

Sayfa 102/964 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •