Sayfa 432/1002 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yumurta çok pahalı bu sefer nazar değdirdiniz çok pahalı olmuş artık 20 li L boy 10.99 organik 10 lu 10,99

tereyağ ucuz geldi normal değil bu fiyat 19.99

Bütün tavuk 6.99

Çiğ süt 3.99

Karakovan bal 59.99

Tavuk pirzola 9.99

Kanat 12.99

Mandalina 1.99

Nar 1.99

Kolonya 19.99

Fındık 27.99

Şeker 5 kg 19.99

Türk kahvesi 500 gr 9.99

Yerli muz 8.99

Eski kaşar 34.99

Tulum peyniri 17.99

Köy peyniri 18.99

3 kilo yoğurt 10.99

Süt 2.99

Birim litre ve kilodur
    aman diyeyim çocuk varsa sakın yedirmeyin. kendiniz yiyorsanız sağlık kontrollerinizi sıklaştırın. kedi köpek varsa kontrollü verin.

6 yıl önce iş yerinde öğlen yemeklerinde ara sıra köfte çıkardı. Ama ne köfte du bakiim bahçedeki kediler yerler mi acaba dedim. Kedi kokladi bu ne olm der gibi yuzume baktı. Köftemsi şey işte hazır yemek firmasının ticari ürünü.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sanal şov ismi

kapıya teslim de var .

Ucuzluk marketlerine göre çok kazık markettir .

Ürünleri onlara göre fiyat performans olanlar vardı bu seneyi bilemiyorum yoluma genelde ters arkadaşlarla eski bir kebapçı vardı ona gittik dönüşte uğramıştım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    sanal şov ismi

kapıya teslim de var .

Ucuzluk marketlerine göre çok kazık markettir .

Ürünleri onlara göre fiyat performans olanlar vardı bu seneyi bilemiyorum yoluma genelde ters arkadaşlarla eski bir kebapçı vardı ona gittik dönüşte uğramıştım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Show hipermarket mi?

5. Mahfi Eğilmez (@mahfiegilmez) Tweetledi: CDS primi uzun süredir ilk kez 500'ün altına indi. Piyasa, TCMB'nin faiz artırımından iyice emin görünüyor. (https://twitter.com/mahfiegilmez/sta...015811072?s=20)

6.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Show hipermarket mi?
    Evet o internette gönderiyoruz diye her yerde afiş var içeride öyle aklımda kalmış birşeyleri çağrıştırıyor diye sanırım

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Evet o internette gönderiyoruz diye her yerde afiş var içeride öyle aklımda kalmış birşeyleri çağrıştırıyor diye sanırım

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sikayetvarda tarihi gecmis urun satiyor diye yazilar var, hatta biri de video cekmis o reyondaki nerdeyse tüm ürünlerin tarihi gecmis.

8.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Arjantinde kimse döviz bürosundan dolar almıyor ki? Halk karaborsada blue dollar alıyor buna da devlet alttan alta destek bile veriyor. Polisler kaç defa beni gördü hiçbirşey demedi bile. Zaten Buenos Aires'teki Florida caddesinde her 3 kişiden biri karaborsada dolar alıp satıyor . Buenos Aires'te Blue dolar almak hemen herkesin yaptığı birşey.

Ama bir defa döviz bürosundan devletin kuruyla dolar satmak zorunda kaldım, satmaz olaydım parmak izinden tutun da 7 seceremin kaydını aldılar istisnasız tam 1 saat bekledim Arjantin devletin onay vermesini... O günden sonra bir daha döviz bürosundan işlem yapmadım Arjantinde... Hem ucuza satıyorsun hem de 1 saat bekletiyorlar
    Doğrudur.. Arjantin de ki ekonomik yaşam konusunda hiç bir bilgim yok .... ama eğer paylaşılan twit gerçekse ... artık sizin karaborsayı desteklemek yerine ... aman bir daha Arjantin'e gittiğinizde dikkatli olun ...

Sayfa 432/1002 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •