Sayfa 372/407 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon
Arama sonucu : 3249 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

Bilanço onemli. Iyi bklsnco gelirse yamuk prens iyice yamulur. Iyi gelmezse süründürür.

2. yamuğun düzün prensesine bakmayın.Teknik analize inanmayın.2 kuruş için riske girmeyin.Küçük balık için büyük balıktan olmayın.
    Geleceğin teknolojisi bu firmada.Uzun vade biriktir.

3.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Ben sattım şu an sadece izliyorum. Kalanlara bol şans. Ama tepkiler aynı olduğuna göre düşüşe devam edecek demektir.
    Beraber izleyelim.
    Düşüş devam ediyor mu ? Tüpraş formunda da böyle bir eleman vardı.80 olcak diye dolanıyordu.Hisse 135 i gördü.Artık yazmaz oldu.

Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Düşüş devam ediyor mu ? Tüpraş formunda da böyle bir eleman vardı.80 olcak diye dolanıyordu.Hisse 135 i gördü.Artık yazmaz oldu.
    Ben ona dedim düşsede sen alamazsın diye. Bu tur adamlar hep daha asagi beklerler.

5. Haftalik dolar bazli grafikte ikili dibi tamamladi gibi. Haftaya teyidini alirsa güzel olur.

Cuma hacmin yaklasik 1/3 alisi da gördük.(genelde yabanci fonlar alir o şekil). Devamının gelip gelmeyeceğine dikkat etmek lazım.

Kurun yükselmemesi de finansman gideri üzerinde pozitif. 6 aylik bilanço sonrasi dikkatle izlemek gerekecek.
    Saygılar

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir, yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir.

6. ŞİRKETLERİN HAZİRAN DIŞ ALIM VE SATIMLARI

Borsa İstanbul'da işlem gören ihracatçı şirketlerin dış satımları devam ediyor.

Dış satımın için ithalat bağımlılığının da sürdüğünü görüyoz.

İhracatçı şirketlerin üretim yapmaları için ithal ürünleri satın alarak ihracat ürünü haline getiridklerini bunun da ihracat için bile ithalata muhtaç olduğumuzun göstergesi.

Borsa İstanbul'da işlem gören,Vestel,Vestel Beyaz Eşya,Acıselsan,Aksa Akrillik,Andolu Isızı,Bossa,Desa eri,Karsan Oto,Döktaş,Mendres Tekstil gibi şirketlerin 2019 yılı Haziran ayı ithalat ve ihracat rakamları
    http://borsaajans.com/Haber/borsa-si...acat-rakamlari

7. kudurtur.
    Saygılar.

Yamuk prenses alkış atiyordun atsana yine

Sayfa 372/407 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •