Sayfa 532/602 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582 ... SonSon
Arama sonucu : 4814 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1. Birşey daha benim çocuklarım otomobil iç dizayn kabloları üreten bir firmada çalışan kimya mühendisleri ve bütün otomobil fabrikalarının durduğu şuanda fazla mesaili çalışıyorlar bu nedir dediğimde baba bunlar çok zeki insanlar türkiyenin en hızlı büyüyen şirketlerinden biriyiz ucuz hammadde bulduk stok çalışıyoruz bu kötü günler elbet geçecek diyorlar anlayana

2. Triko işine gelirsek e ticaret siteleri hala deli gibi çalışıyor 2 güne gelen kargolar bir haftaya gelmez oldu insanlar eve tıkılınca dahaçok alış veriş yapar oldu

Alıntı Originally Posted by sos Yazıyı Oku
    Birşey daha benim çocuklarım otomobil iç dizayn kabloları üreten bir firmada çalışan kimya mühendisleri ve bütün otomobil fabrikalarının durduğu şuanda fazla mesaili çalışıyorlar bu nedir dediğimde baba bunlar çok zeki insanlar türkiyenin en hızlı büyüyen şirketlerinden biriyiz ucuz hammadde bulduk stok çalışıyoruz bu kötü günler elbet geçecek diyorlar anlayana
    inşallah...ama bence kumar oynuyorlar...

yanlış anlamayın...ben de hissedeyim, düşeceğini bile bile satmadım...

satarsam yatırım yerine, kumar oynamış olurdum.. düşmesinden de muzdarip değilim...

temettü ile düşündüğümden daha fazla alacağım...

bu tahtada beni uyuz eden...tahta yapıcının olmayışı 2-3 kişi karşılıklı sat ala girse istediği fiyata çekseler şirket yönetiminin umurunda olmayışı...

endeks çıkarken kaplumbağa gibi, inerken tavşan gibi...neden??, tahta yapıcı yok...

6.  Alıntı Originally Posted by sos Yazıyı Oku
    Birşey daha benim çocuklarım otomobil iç dizayn kabloları üreten bir firmada çalışan kimya mühendisleri ve bütün otomobil fabrikalarının durduğu şuanda fazla mesaili çalışıyorlar bu nedir dediğimde baba bunlar çok zeki insanlar türkiyenin en hızlı büyüyen şirketlerinden biriyiz ucuz hammadde bulduk stok çalışıyoruz bu kötü günler elbet geçecek diyorlar anlayana
    Bence cok degerli bu bilgi, yuregine saglik Hocam.

7. Kimse bahsetmiyor ama temettü lptal edilme riskimiz var.

8.  Alıntı Originally Posted by kocbey Yazıyı Oku
    Kimse bahsetmiyor ama temettü lptal edilme riskimiz var.
    Eğer temettü iptal edildiği ertesi günü Arçelik gibi bir seyir izleyecek ise iptal edilsin sorun yok.

Sayfa 532/602 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •