Sayfa 16/962 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 7693 madde; 121 - 128 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by hasann Yazıyı Oku
    Niye düştü bu kadar

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İlk defa olmuyor. Finansallar bu derecede kötü olduğu sürece yükselisler hep spekülatif kalacaktır. Basladigi yere geri dönecektir. istikrarli bir yükseliş beklememek gerekir

2. Daha da düşer mi

3.  Alıntı Originally Posted by hasann Yazıyı Oku
    Daha da düşer mi

Dostum böyle sorular bence sormayın çünkü kimse bilemez kendi kararınızı kendiniz verin alirkende satarkende

4. Borsa gündem haberleri genelde tutmuştur,kaplm ile ilgilide manipülasyon var dikkat dedi,bntas içinde demişti ve operasyon yiyen hisseleri genelde söyler yalnız dgklb olayını duyunca bende şaşırdım demekki birşeyler var
    Uzun vadede ne olur bilinmez hayırlısı olsun

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku

Kimse takas kopyalamadigina göre iddia ediyorum gedik vur kaç yaptı bugünkü satıcı kesin gediktir

6. Tiber sonuç nedir sagol

7. Tiger bordagundem haberine göre ne olabilirki

8.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Ne yani adam borç deve yükü derken yalan mı konuşuyor.. Ozsermaye ermiş derken yalan mı konuşuyor.... Defter değeri 12 kuruş derken yalan mı konuşuyor... Zarar hersene katlanıyor derken yalan mı konuşuyor...

Evet büyüme var.... Satış var ama kar yok.. Her geçen gün içeri gidiyor şirket.. Yönetim bi açıklama yapmalı...
    Şirkete güvenmiyorsan yatırım yapmazsın burda da boş boş konuşup yatırımcının kafasını bulandırmazsın. O zaman bu kadar olumsuzluk varsa ne işin var diye sorarlar bu topikte değil mi . yada başka türlü derler ki bu spek veya başka yerlerin adamıdır. sen bide borsgundem kına yak düştü işte ne yapalım.
    YTD.

Sayfa 16/962 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •