Sayfa 430/960 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon
Arama sonucu : 7675 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. 3.5lerden aldiklarimin hepsini bugun 4'ten verdim. Tekrar 3.5lere duserse tekrar girmeyi planliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by borsaci34 Yazıyı Oku
    3.5lerden aldiklarimin hepsini bugun 4'ten verdim. Tekrar 3.5lere duserse tekrar girmeyi planliyorum.
    Bildiğim kadarıyla elinde yüklü vardı senin sattıklarını k.y almadığına göre gidecek yolu var gibi...hayırlı olsun sayın borsacı34...

3. bugun bloomberg açıklamalarıyla bı bakıyım dedım yuzde 5 primlendi.. hissenin pıyasa fiyatı defter değerinin 13 katı olması hosuma gitmedi ....ayrıca yılsonu 600 mılyon cıro hedefı tutarsa fk sı kaça gelir bılgısı olan varsa sevınırım cevaplarsa..tesekkurler ..sanırım 6 aylıkta kara geçti son 12 yılda zarar gosterıyor foreks..doğrudur değilmi ?

4. Vergi indirimi yılbaşına uzatılmama ihtimali hiç yok gibi
    ,karar deklare edilirse yılsonuna kadar 7-8 bandına oturacaktır.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kadir7762 Yazıyı Oku
    Vergi indirimi yılbaşına uzatılmama ihtimali hiç yok gibi

2 gun once Maliye Bakani vergi indirim suresini uzatmayacaklarini soyledi. Ilgili haber asagida:

"Maliye Bakanı Ağbal, beyaz eşyada, mobilyada ve konutta geçen yıl eylül ayında yapılan ve mart ayında uzatılan geçici vergi indiriminin süresinin 30 Eylül'de dolacağını anımsatarak, vergi indirimi süresini uzatmayacaklarını söyledi." Ağbal, o zaman bu lokomotif sektörler vasıtasıyla ekonomiyi canlandırmak için vergi indirimi yaptıklarını vurgulayarak şöyle konuştu: Maliye olarak yaptığımız çalışmalara göre uzatmamızı gerektirecek ihtiyaç kalmadı. Bunlar geçici vergi indirimleriydi. Şu ana kadarki uygulama gösteriyor ki, hedeflediğimiz amaca ulaştık. Tüketici bunu kampanya olarak gördü. Önümüze çıkan rakamlar, kampanyamızın fonksiyonunu başarıyla gerçekleştirdiğini, amacı sağladığını, artık uzatmanın gerekli olmadığını ortaya koyuyor.

http://www.haberturk.com/ekonomi/is-...mine-gecilecek

6.  Alıntı Originally Posted by kadir7762 Yazıyı Oku
    Vergi indirimi yılbaşına uzatılmama ihtimali hiç yok gibi

Vergi indirimi olsaydi bile hisse fiyatini 7 8 tl yapacak katki nerede ?! İcini doldururmusunuz dusuncenizi cok merak ettim....hisse defter degeri 30 kurus

Sayfa 430/960 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •