Sayfa 504/959 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7671 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. teknikçiler nerdesiniz hele bir çizgi atın bakalım çıkarmı bir şeyler.

YTD.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bu kağıdın aralıksız 6 işlem günü düşmesine sebep olan ne var acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Kap'a son düşen habere göre, kurum hisse devri ile paylarını artıracağını anlıyorum. Son 10 günlük ortalama fiyatı aşağıya çekmeye çalışıyor olabilirler mi?

Yatırım tavsiyesi değildir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Şirket ne güzel seyrediyor ama kar açıklamasına rağmen dibin dibine iniyor, böyle bir soygun başka yerde yok

5. Bana göre bir önceki düşüşün son bulduğu ve 3.60 tan 4.50 ye kadar tepki verdiği yerdeyiz.Umarım burası da aşağı yönde kırılmaz.Kırılırsa nerde durur bilemem..Burası sağlam destek ama bu hisse dğtş ve güvenilirmi bilemiyorum...

6. aselsanın tüpraşın patlatıldığı bir borsada ben artık hiçbir kağıda güvenmiyorum kumarı oynadım bekliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by cengizhanbey Yazıyı Oku
    aselsanın tüpraşın patlatıldığı bir borsada ben artık hiçbir kağıda güvenmiyorum kumarı oynadım bekliyorum
    Kesin ama aselsanin f/k sina gore cok pahali oldigunu herkez biliyordu. Bilanco sonrasi dahi yukselmeye devam etti. Sonunda da kar satisi geldi. Tupras ta tam tersi beklenti alti ve satis. Kelebekte kar satisi oldugunu dusunuyorum.. sahibinde kagidini aldigini ama kactan aldigini bilmiyoruz. Belki gecici bir oyun vardir. Stop loss yapmadik beklemeye devam.. geri donus olacaktir da dip neresi cok merak ediyorum. Merak ta iyi degildir ama !!!

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. evt arkadasım büyük oyun olduğu aşikar.Bende de biraz hırs var sanırım kağıdı 6-7 olacak diye beklerken satmadım.Keşkelerin adamı olmak sinirlendiriyor beni,şimdi kukumav kuşu gibi bekliyorum bakalım ne olacak nerede duracak

Sayfa 504/959 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •