Sayfa 54/960 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 7677 madde; 425 - 432 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Bu Mikropların elinden tahtayı birileri gelip alacak arkasından baka kalacaklar.

2. Insanlarin zararda olmasi seni ne kadar sevindiriyor su cuma günü allah sanada zarar yazar insallah... O zaman anlarsin belki...

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tahtada iki gündür dolandırıcılar iş başında.

4. Kapanış 2.77/78 oldu ve iki gün boyunca düşüş yaşadık bunu neye bağlayabiliriz diye sesli düşündüğüm de ya diyorum bilanço beklenenin altında ya kâr satışları oldu bekleyip göreceğiz.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by CemSipahi Yazıyı Oku
    o aldı sattı koç eski mevzu o boş konuşmuyorum ben burda gedik malı kustu yarın mal kusulmaya devan ederse destek 2.6 dalga yok oyun yok gidin yerlerde sürünen adı olan hisseler alın örnek 5₺ den thy almadınız gidip şimdi 1,4 den 3.1 olmuş hisseyi mi alıyosunuz. Galericileri düşünün birisi aradı bana bmw bul alcam dedi 100 bin vercem dedi galerici gidip 95 binlik bmwyi hemen ona satıyım diye 98 e almaz. Çünkü müşteri vazgeçtim der giderse 93 e anca satar yani yine 90 a alması gerekir malı
    her ne kadar Cem beyi sevmesenizde dost acı söyler biraz mantıklı olmakta fayda var ben tarafsız olarak yazılanlara bakıyorum millet kağıdı almış düşmemişi için temenni de bulunuyor ama Cem kardeşimiz mantıklı konuşuyor yorum sizin benim fikrim bu arkadaşlar selamlar...

6.  Alıntı Originally Posted by eaglexx Yazıyı Oku
    Kapanış 2.77/78 oldu ve iki gün boyunca düşüş yaşadık bunu neye bağlayabiliriz diye sesli düşündüğüm de ya diyorum bilanço beklenenin altında ya kâr satışları oldu bekleyip göreceğiz.ytd.
    Dün ve bugün için satışlar sonucunda bir nebze keşke üstten satıp alttan alsaydım dedim.Günün pastasını da görünce yabancının giriş yaptığını gördüm inş. bu güzel günlerin habercisidir resim olarak ekleyemiyorum kusura bakmayın.

Alanlar: İş yat.:59.498 credıt suısse:51.949 yat. fin.:49.218 merrıl lync:43.796 yapı krd. yat:31.554 diğer:80.611
    Satanlar:Halk yat.:89.019 garanti yat.:57.029 vakıf yat:46.712 ak yat:45.585 hsbc yat:16.142 diğer:62.139

Erinmeden yazdım arkadaşlar, sonuçta aynı gemideyiz inş. son gülen yanılmayıp biz oluruz. Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by futan5500 Yazıyı Oku
    Insanlarin zararda olmasi seni ne kadar sevindiriyor su cuma günü allah sanada zarar yazar insallah... O zaman anlarsin belki...

O arkadaşın milletin zararına sevinip sevinmediğini bilmiyoruz ama senin niyetin tam belli olmuş oldu

8.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    O arkadaşın milletin zararına sevinip sevinmediğini bilmiyoruz ama senin niyetin tam belli olmuş oldu
    Sevinip sevinmedigini cumlenin sonundaki gulucukten anlamadiysaniz bisey diyemeyeceğim...

Sayfa 54/960 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •