Sayfa 796/960 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 7675 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by seydalist Yazıyı Oku
    Ben de yok ama bu hafta tekniği sert yükseliş gösterdi bana... Gerçekten tahminim tutarsa bir şişe viskiyi bir saatte bitirip ağlayabilirim.. açıkcası o 60milyon lira kasaya girmediği için uzak duruyorum.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O sert yükselişi yapsın şişe şişe viskiler benden

2. Davut bey'in web sitesinden;

no comment,

ASIL VARLIĞIMIZ ARKAMIZDA BIRAKTIĞIMIZ İZLERDİR…”

"1972 yılında babamız rahmetli Hacı Ali Doğan mobilya sektörüne ilk adımı attığında bugünleri hayal etmemişti şüphesiz. Küçük bir mobilya dükkânının bu denli gelişip artık bir holding haline geliş seyrine baktığımızda sayısız başarı görebiliyorum. Daha dün gibi hatırlıyorum 5, 10, 20, 30. yılımıza girdiğimiz o günleri. 37.yılımıza girmeye hazırlandığımız bu günlerde şüphesiz bu seremonideki yerini alacaktır…

Bugün gelinen noktada gerçekten gurur duyduğumu söyleyebilirim. Doğtaş’ı 37. yıla hep birlikte taşımak çok başka bir duygu ama kesinlikte tesadüf değil. Hiçbir başarının temelinde sadece şans faktörü yatmıyor. Başarıları tesadüflere bağlamak büyük bir yanılgıdır. Sonuç olarak bize emeğimizin boşa gitmediğini 35 yıldır bize güvenen dostlarımız gösteriyor. İnşallah bu güven ve destek ile çok daha iyi yerlere hep birlikte geleceğiz.

Bütün bu sürecin sonunda ise nihai hedefim her zaman ifade ettiğim gibi arkamda kalıcı izler bırakmış olmak. Çünkü iyi biliyorum ki hayatımız sona erdikten sonra hatırlanmanın yegâne yolu budur. Gerek önceki gerekse de yapacağım ekonomik ve sosyal çalışmalarla bunu bir nebzede olsa başarabilirsem kendimi şanslı sayacağım. Bu yolda desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkürlerimi sunarım."

No comment..

yatırım tavsiyesi değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Davut bey'in web sitesinden;

no comment,

ASIL VARLIĞIMIZ ARKAMIZDA BIRAKTIĞIMIZ İZLERDİR…â€

"1972 yılında babamız rahmetli Hacı Ali Doğan mobilya sektörüne ilk adımı attığında bugünleri hayal etmemişti şüphesiz. Küçük bir mobilya dükkânının bu denli gelişip artık bir holding haline geliş seyrine baktığımızda sayısız başarı görebiliyorum. Daha dün gibi hatırlıyorum 5, 10, 20, 30. yılımıza girdiğimiz o günleri. 37.yılımıza girmeye hazırlandığımız bu günlerde şüphesiz bu seremonideki yerini alacaktır…

Bugün gelinen noktada gerçekten gurur duyduğumu söyleyebilirim. Doğtaşâ€™ı 37. yıla hep birlikte taşımak çok başka bir duygu ama kesinlikte tesadüf değil. Hiçbir başarının temelinde sadece şans faktörü yatmıyor. Başarıları tesadüflere bağlamak büyük bir yanılgıdır. Sonuç olarak bize emeğimizin boşa gitmediğini 35 yıldır bize güvenen dostlarımız gösteriyor. İnşallah bu güven ve destek ile çok daha iyi yerlere hep birlikte geleceğiz.

Bütün bu sürecin sonunda ise nihai hedefim her zaman ifade ettiğim gibi arkamda kalıcı izler bırakmış olmak. Çünkü iyi biliyorum ki hayatımız sona erdikten sonra hatırlanmanın yegâne yolu budur. Gerek önceki gerekse de yapacağım ekonomik ve sosyal çalışmalarla bunu bir nebzede olsa başarabilirsem kendimi şanslı sayacağım. Bu yolda desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkürlerimi sunarım."

No comment..

1972 yılında kurulmuşlar ve bu yazı 37.yılda yazılmış o zaman bu yazının tarihi 2009 olmalı. Demek son 10 yılda fikirleri değişmiş iz bırakmaktansa cep doldurmayı tercih etmişler....

4.  Alıntı Originally Posted by vizara Yazıyı Oku
    1972 yılında kurulmuşlar ve bu yazı 37.yılda yazılmış o zaman bu yazının tarihi 2009 olmalı. Demek son 10 yılda fikirleri değişmiş iz bırakmaktansa cep doldurmayı tercih etmişler....
    Bu da bir iz bırakma şekli!!

Ne diyelim,haram zıkkım olsun.

varsa Allah yedirmesin..

5. 21 üstü kapanış tahmin etmiştim. Olmadı

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. HEr şey güzel olacak

7.  Alıntı Originally Posted by tarote Yazıyı Oku
    HEr şey güzel olacak
    çok güzel bir görüntü eline emeğinize sağlık dostum aynen bende o düşündeyim

8.  Alıntı Originally Posted by aslord Yazıyı Oku
    çok güzel bir görüntü eline emeğinize sağlık dostum aynen bende o düşündeyim
    Hep olumlu beklentileri duyunca düşüyor.bugun de düştü

para konuşur

Sayfa 796/960 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •