Sayfa 798/960 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon
Arama sonucu : 7677 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Ak yatırım olması lazım,

2018/4.çeyrek beklentisi 13 mln. tl kâr..

yatırım tavsiyesi değildir..
    Teşekkürler SE. MMF1 . Maalesef Ak Yatırım'in hiçbir beklentisine güvenmiyorum. Geçen seneki Mart 2018 beklentileri hala gözlerimin önünde ;

HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-Ak Yatırım, Doğtaş Kelebek için 5,55 TL hedef fiyat ile 'Endeksin Üzerinde Getiri' tavsiyesini korudu

2.  Alıntı Originally Posted by vizara Yazıyı Oku
    Teşekkürler SE. MMF1 . Maalesef Ak Yatırım'in hiçbir beklentisine güvenmiyorum. Geçen seneki Mart 2018 beklentileri hala gözlerimin önünde ;

HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-Ak Yatırım, Doğtaş Kelebek için 5,55 TL hedef fiyat ile 'Endeksin Üzerinde Getiri' tavsiyesini korudu
    ben teşekkür ederim sn vizara,

Tahsisli sermaye artırımı yapan bir şirket için buralar pahalı değil,

tabiri caizse dip çalışması devam ediyor ama tünelin ucuna da yaklaşılıyor gibi.

yukardan alanlar belki faydalanamayacak ama buralar mal toplama yerleri..

yatırım tavsiyesi değildir..

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

4. Bugün daha da umutluyum.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İnşallah Sn. tarote ama ben tahsisli SPK bülteninde yayınlana kadar bu fiyatlarda tutarlar diye düşünüyorum. Gerçi bir yandan da yayınlansa ne olacak bir şekilde yine baskılarlar ve süründürmeye devam ederler diye düşünmüyor değilim.

Bu arada şu zorlu ortamda tahsislinin resmileşmesi niye bu kadar vakit alıyor onu da anlamıyorum. İnşallah altından başka birşeyler çıkmaz....

6. Imkb 2000 puan artida kelebek ekside ..Size kolay gelsin.isallah kazanirsiniz. Bana eyvallah

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sabr Yazıyı Oku
    Imkb 2000 puan artida kelebek ekside ..Size kolay gelsin.isallah kazanirsiniz. Bana eyvallah

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizin için hayırlısı olsun Sn. Sabr. İnşallah yeni alacağınız hisse de varsa zararınız telafi edersiniz. Çok büyük bir felaket olmazsa (şirket batması, savaş vs...) bu seviyelerden alan ve sabreden kesin kazanır ama bizim gibi yüksek maliyetlilerin durumu ne olacak onu hiç kestiremiyorum. Kaçırdığımız fırsatlarda gözüm yok en azından maliyetimizi çıkarsak yeter.

8. Endeks yükselirken yerinde sayar ama biraz bozulduğu ana hemen kafasını aşağıya doğru çevirir. Seviyorum bu hisseyi en azından tutarlı her zaman aynı hareketi yapıyor

Sayfa 798/960 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •