Sayfa 839/960 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon
Arama sonucu : 7675 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. 1.08de alıcı olarak 1.12de de satıcı olarak bekledim. İkisi de olmadı Zaman çok, bekleriz... Ytd. Selamlar...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Deniz ile Ziraat arasındaki şu an tekrarlanan 31 lot paslaşması hissenin özeti aslında

3. Klasik uçacak kaçacak diyen arkadaşların ortadan kayboluşuna şahit oluyoruz. Aylardır bu hissede teknik hikaye diyoruz. Her şey patronun elinde, istediği gibi at oynatıyor. İnşallah yine birin altını göstermez demek istiyorum ama seçimin tekrarlanması kararlaştırılırsa kesin gibi. Tekrarlanmazsa ve endeks yükselirse biz yine yerimizde sayarız çünkü pozitif haberle hiç işimiz olmaz

4.  Alıntı Originally Posted by vizara Yazıyı Oku
    Klasik uçacak kaçacak diyen arkadaşların ortadan kayboluşuna şahit oluyoruz. Aylardır bu hissede teknik hikaye diyoruz. Her şey patronun elinde, istediği gibi at oynatıyor. İnşallah yine birin altını göstermez demek istiyorum ama seçimin tekrarlanması kararlaştırılırsa kesin gibi. Tekrarlanmazsa ve endeks yükselirse biz yine yerimizde sayarız çünkü pozitif haberle hiç işimiz olmaz
    Haklısın. Demek birileri pazarlıyor malı. 1.25 olmuştu satsaydık keşke. Kendisi 1.15 e aldı bedelliden. Niye bu kadar düşürüyorlar diyecem de, borsanın kumar olduğunu bile bile giriyoz

Para tekniği yapar.

5.  Alıntı Originally Posted by BACONN Yazıyı Oku
    Haklısın. Demek birileri pazarlıyor malı. 1.25 olmuştu satsaydık keşke. Kendisi 1.15 e aldı bedelliden. Niye bu kadar düşürüyorlar diyecem de, borsanın kumar olduğunu bile bile giriyoz

Para tekniği yapar.
    Patron 1,15'den aldığı ve elindeki diğer malların çoğunu yüksek fiyattan birilerine verecek. Asıl sıkıntı bunun ne zaman olacağını hiçbirimiz bilmiyoruz ya da tahmin edemiyoruz. Bugünkü fiyatlardan maliyetlenen, sinirlerine hakim olup sabredenler kesin karlı çıkacak ama benim gibi yüksek maliyetli olupta bekleyenler belki maliyet fiyatına anca satarlar. Bu sürede kaçan fırsatları, enflasyon etkisini filan hiç hesaba katmıyorum ....

6. Seçim kararı açıklanmadan birin altını görecek gibi paldur küldür yuvarlanıyor . Evet kabülüm endeks kötü bir performans gösteriyor ama bizim hissenin performansı daha da içler acısı....

7.  Alıntı Originally Posted by vizara Yazıyı Oku
    Seçim kararı açıklanmadan birin altını görecek gibi paldur küldür yuvarlanıyor . Evet kabülüm endeks kötü bir performans gösteriyor ama bizim hissenin performansı daha da içler acısı....
    Endeks düşmesede bu düşüyor. Var Bı çapanoğlu da biz bilmiyoruz. İnşallah sizde kazanırsınız. Benim zararım sattığım kagıda hesaplarsak 50 bini geçti

Para tekniği yapar.

8.  Alıntı Originally Posted by BACONN Yazıyı Oku
    Endeks düşmesede bu düşüyor. Var Bı çapanoğlu da biz bilmiyoruz. İnşallah sizde kazanırsınız. Benim zararım sattığım kagıda hesaplarsak 50 bini geçti

Para tekniği yapar.
    Gönül isterki hepimiz kazanalım ama benim kafa kafaya gelmem için hissenin %168 prim yapması lazım. Anlayacağınız yolum uzun ve meşakkatli

Sayfa 839/960 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •