Sayfa 849/959 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 7669 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

Alıntı Originally Posted by BACONN Yazıyı Oku
    Doğru diyon.1 20 gördüğü anda ben satarım zaten. Pek umudum kalmadı bu eşek arısı için

Para tekniği yapar.
    Enayi gibi bu fiyattan satarım diye yazarsaniz kendi ayağınıza sıkmış olursunuz . Hiç mi düşünmezsiniz ?

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ağzınız bozuk galiba. Bu ne biçim cevap.
     Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Enayi gibi bu fiyattan satarım diye yazarsaniz kendi ayağınıza sıkmış olursunuz . Hiç mi düşünmezsiniz ?

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Para tekniği yapar.

3. 95 destek diyenleri görelim noldu 3lü dip kime girdi spekden başka ımse çizgi çizemez bu kaatlarda ...

4. Valla benim de bu kağıda güvenim hiç kalmadı
     Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    95 destek diyenleri görelim noldu 3lü dip kime girdi spekden başka ımse çizgi çizemez bu kaatlarda ...
    Para tekniği yapar.

5. Şirketimizin KELEBEK markasının*TURQUALITY®*destek*programına alınması için, T.C Ekonomi Bakanlığına yapmış*olduğu*başvuru*olumlu görülmüştür. KELEBEK markasının 5 Temmuz*2019 tarihi*itibariyle 2006/4 sayılı "Türk Ürünlerinin Yurtdışında*Markalaşması,*Türk Malı İmajının Yerleştirilmesi ve TURQUALITY®'nin*Desteklenmesi*Hakkında Tebliğ"in 11'inci maddesinde yer alan Turquality*Destek*Programı kapsamına alınması uygun görüldüğü tarafımıza bildirilmiştir.*Şirketimiz tarafından*TURQUALITY®*Programının Kelebek markasının*dünya pazarlarında büyümesine önemli katkı sağlaması öngörülmektedir.
    Tuvalet kagidina haber bile etki etmiyor

6. ŞEKER VE GEDİK doymadınız mı 1 kademe alıp satmaya bir bırakın şu kağıdın yakasını artık... Bu kadar doyumsuz bir kağıt, vizyonsuz bir şirket ve vurdumduymaz şirket yetkilileri olabilir ancak. Yazılan, çizilen, söylenen hiçbir şeyi umursamayan bir Davut Doğan şirketin başında şirketi tuvalet kağıdı değerine getirmekte farkında değil.

7. Bunu n yüzünden birçok fırsat kaçırdım. 1,20 görsün 1 dkdurmam. Sahipleri çok acımasız. Başedemem bu iyi aile çocuğuyla.

Para tekniği yapar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267

Sayfa 849/959 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız