Sayfa 855/959 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon
Arama sonucu : 7665 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Cikmamasi icin elinden geleni yapiyorlar hep bir kademe asagidan kapatiyorlar bakalim daha ne kadar dayanacak

2.  Alıntı Originally Posted by Iskorpit5775 Yazıyı Oku
    Neredeyse tum hisseler.kımildadı buda tık yok cok yıprattı bizleri zarar diz boyu ytd
    Yıpratmak ne kelime, mahvetti.

yatacak yerin var mı Davut, var tabii..

it is the average of 5 people in the human environment..

3.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Yıpratmak ne kelime, mahvetti.

yatacak yerin var mı Davut, var tabii..

Merhaba MMF 1 dostum. Seni sabrından ve yeni düşenlere nelerle karşılaşacaklarını göstermeye çalışmandan dolayı takdir ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by vizara Yazıyı Oku
    Merhaba MMF 1 dostum. Seni sabrından ve yeni düşenlere nelerle karşılaşacaklarını göstermeye çalışmandan dolayı takdir ediyorum.
    Bu saatten sonra girenlerin pek riski olmayacak ama maliyetleri sende biliyorsun vizara dostum,

ciğerimizi yaktı ciğersiz, arada bir çizik giriyoruz işte..

5.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra girenlerin pek riski olmayacak ama maliyetleri sende biliyorsun vizara dostum,

ciğerimizi yaktı ciğersiz, arada bir çizik giriyoruz işte..

Aynen MFF 1 dostum zararları olmayacak belki ama bekledikçe ne fırsatlar kaçıracaklar ...

6. Alim yok alim gelmeyince bakmaya gerek yok izdirap ytd

7. Yönetim Kurulu Başkanımız ve CEO'muz Davut Doğan'ın 24.10.2019 (bugün) gerçekleştireceği basın toplantısında Kelebek markasına ilişkin geleceğe dönük değerlendirmelerde bulunacaktır. II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği'nin 10'uncu maddesi kapsamında Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından geleceğe yönelik değerlendirmelerin kamuya açıklanması konusunda karar almıştır.

Yönetim Kurulu Başkanımız ve CEO'muz Davut Doğan'ın geleceğe dönük açıklamaları da aşağıdaki gibidir:

"Türkiye'nin en köklü, en tecrübeli ve ilk kurumsal markası olan Kelebek markasını, yeniden stratejik konumlama yaparak," Kitlesel ve Küresel" bir marka yapmaya karar verdik.

Öncelikle hedefimiz; Kelebek'in Türkiye de her ilinde ve bazı büyük ilçelerinde yeni bayilikler vererek, lokasyon olarak daha ulaşılabilir hale getirmektir.

Yurtdışındaki mağazalarımız; Avusturya, KKTC, Malta, Sri Lanka, Hindistan, Azerbaycan, Libya, Suudi Arabistan, Irak ve son olarak Mauritius ve Katar ile 11 ülkede 16 mağazaya ulaşmış olduk. Hedefimiz, 5 yıl içinde yurtdışında 60 mağaza sayısına ulaşmaktır.

Yurt içinde ise, halen 120 olan mağaza sayımızı yıl sonunda 135'e, kitlesel marka stratejimiz ile 5 yıl içinde 300'e çıkarmayı planlıyoruz.

Ayrıca, Kelebek Mutfak markamızı yeniden yapılandırılacağız. Kelebek Mutfak, bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında birçok prestijli projeye imzasını atmıştır. Kelebek Mutfak markamız ile halen 15 olan mağaza sayımızı yıl sonunda 20'ye ve 5 yıllık planlama ile 40'a çıkarmayı planlıyoruz. Mutfak ve banyo mağazalarımız ile projeli işlere yeniden girmiş olacağız.

Böylece Kelebek Mobilya ve ayrıca Kelebek Mutfak markamız ile yurt içinde ve dışında 5 yıllık hedeflerimiz doğrultusunda 400 mağaza sayısına (300 yurtiçi mobilya, 60 yurtdışı ve 40 mutfak mağazamız ile) ulaşmış olacağız."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/794456

Kim ne kadar inanacaksa bu kişiye artık

8. Bu hisse diğeri gibi değil tam bir ky düşmanı dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum

KAAN_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 855/959 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •