Sayfa 917/959 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927 ... SonSon
Arama sonucu : 7669 madde; 7,329 - 7,336 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Arkadaşlar tavanda kaç lot vardı gören biri yazabilir mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. 6,5 milyon

3.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Bugün itibariyle sattığım hisselerimi alan benden çok kazanır inşallah. Kalan hissedarlara başta gezgin14 ve atomcu olmak üzere bol kazançlar diliyorum.
    atomcu kardeşim nerelerdesin. Bak ben sattım hisse % 40 daha primlendi. Bir ses versen buralardayım desen satmadım zararım çıktı desen acayip sevineceğim senin adına.

4.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    atomcu kardeşim nerelerdesin. Bak ben sattım hisse % 40 daha primlendi. Bir ses versen buralardayım desen satmadım zararım çıktı desen acayip sevineceğim senin adına.
    Sağol kardeşim buralardayız daha. 3 yıldır dün ilk defa artıya geçebildim

5. 2.90 ustune atıp kalırsa önu acılır 3.00-3.10 -3.40 - 3.70 lar ytd

6.  Alıntı Originally Posted by atomcu Yazıyı Oku
    Sağol kardeşim buralardayız daha. 3 yıldır dün ilk defa artıya geçebildim
    Senin adına çok sevindim. Ben 1.9x lardan ayrılmıştım hem de iyi kar marjıyla.İnandığım başka bir hisseye geçmiştim. Ama aklım hem bu hissede hem sen de kalmıştı. Şimdi daha da sevindim. Bol kazançların olsun.

7. 15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği'nin 10.maddesi kapsamında, Şirketimizin 2020 yılı finansal beklentilerinin Yönetim Kurulumuzun aldığı kararla revize edilmesine karar verilmiştir.

Pandemi sürecinde e-ticaret sektöründe gerçekleşen büyümemin etkileri değerlendirilerek müşterilerimize websitesi üzerinden alışveriş imkanı getirilmiştir. Yurtiçi ve yurtdışında yeni satış kanalları hayata geçirilmeye devam edilmektedir. Alınan aksiyonlar sonucunda satışlarda oluşması öngörülen talep, ek bina yatırımı yapılmadan kapasite kullanımı artırılarak karşılanacaktır. Ayrıca 300 ek personel alımı için gerekli ilanlar yapılmıştır.

Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından yukarıda sözünü ettiğimiz gelişmeler ve 2 Ocak 2020 tarihinde 1994 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Mobilya Sektöründe KDV oranı %18'den %8'e indirimesinin satışlarımız üzerindeki etkilerini yeniden değerlendirilerek 2020 yılı bütçesinin satış hasılatının 1 milyar TL hedefi doğrultusunda yeniden revize edilmesine karar verilmiştir.

Şirketimizin 2020 yılına ilişkin beklentileri;

Konsolide satış gelirleri büyüme hedefi %64-%66,
    Satış kanalları büyüme hedefi %20-%25
    Konsolide FAVÖK marjı hedefi %14-%15 şeklinde revize edilmiştir.

Sayfa 917/959 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •