Sayfa 951/960 İlkİlk ... 451851901941949950951952953 ... SonSon
Arama sonucu : 7677 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Yorum adı altında düşecek, uçacak gibi yazmak bildiğim kadarı suçtur. Ayrıca zarar da verebilir birilerine, inanıp kredi ile alan olur falan. 2.80 den 2 40 geldi bir anda. Gazlamayalım kimseyi lütfen. Bu arada gerçek bilgi belge paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim

Para tekniği yapar.
    Kim yazıyor uçacak kaçacak diye? Benden mi bahsediyorsunuz?

2. Aslında genel söyledim. Ama sizinde zaman belirterek son haftn demen yanıltıcı olabilir. Ayrıca neye göre diyorsunuz. Belki de başka birşey söylüyorsunuz. İyi niyetinizden şüphem yok sizin de olmasın, iyi akşamlar
     Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Kim yazıyor uçacak kaçacak diye? Benden mi bahsediyorsunuz?
    Para tekniği yapar.

3.  Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Aslında genel söyledim. Ama sizinde zaman belirterek son haftn demen yanıltıcı olabilir. Ayrıca neye göre diyorsunuz. Belki de başka birşey söylüyorsunuz. İyi niyetinizden şüphem yok sizin de olmasın, iyi akşamlar

Para tekniği yapar.
    Son haftan demem, "ne yaparsan yap seni bu hafta artık satıyorum, yeter taşıdığım" demek. Kendi kararıma göre söylüyorum. Bunun neresinde uçacak, kaçacak anlamı var onu anlamış değilim!

Öte yandan söylediğim hiçbir şey Yatırım Tavsiyesi Değildir, hepsi birer uydurmadır.

4. Haklısın bol şans dilerim
     Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Son haftan demem, "ne yaparsan yap seni bu hafta artık satıyorum, yeter taşıdığım" demek. Kendi kararıma göre söylüyorum. Bunun neresinde uçacak, kaçacak anlamı var onu anlamış değilim!

Öte yandan söylediğim hiçbir şey Yatırım Tavsiyesi Değildir, hepsi birer uydurmadır.
    Para tekniği yapar.

5. Doğanlar, p... Ç..... Doğmuşsunuz. Şer... sizsiniz.. Ad.... siniz. 2.50.2.60 lardan alım yap. Şimdi sus pus kal. İnşallah boğazınızda kalır, çarptıklarınız

Para tekniği yapar.

6.  Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Doğanlar, p... Ç..... Doğmuşsunuz. Şer... sizsiniz.. Ad.... siniz. 2.50.2.60 lardan alım yap. Şimdi sus pus kal. İnşallah boğazınızda kalır, çarptıklarınız

Para tekniği yapar.
    Bunların hepsine katılıyorum. Yaptıkları manipülasyon ve sahtekarlıkla kazandıkları paralar zehir zıkkım olsun. Çoluk çocuklarından çıksın inşallah.

7. O
    .co..ları
    Bunlar
    Bu firma yataştan daha iyi ama
    Piyasa değeri bitik

8. Bugün iyi bir hareket yapabilir
    Tavşan uykusu bitti bence

Sayfa 951/960 İlkİlk ... 451851901941949950951952953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız