Sayfa 99/960 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 7677 madde; 785 - 792 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Sayın KUZEYs 10 gün uzaklaştırma almıştır. Herkesin bilgisine..

2.  Alıntı Originally Posted by KUZEYs Yazıyı Oku
    Üstad 3 ün 5 in hesabını yapma gel ortak olalım
    Benimkisi işin latifesi tek gözüm an be an bunda kuş olsa kaçamaz. Hafif korkutsa hemen alıcıyım

3.  Alıntı Originally Posted by KUZEYs Yazıyı Oku
    Üstad 3 ün 5 in hesabını yapma gel ortak olalım
    Bugün ilk alımımı 2,53'ten 1500 tane alarak yaptık ve ortaklığımız daim olsun.
    Aşağı doğru verdikçe alırım potansiyelini beğeniyorum

4.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Hoşbulduk kelebiğim

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz sayın b-g hayırlı olsun kağıt gelecek güzel haberler ile hareket kazanacak gibi bekliyoruz kısa vade içinde girmedim kağıda hayırlısı olur inşallah.Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by eaglexx Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz sayın b-g hayırlı olsun kağıt gelecek güzel haberler ile hareket kazanacak gibi bekliyoruz kısa vade içinde girmedim kağıda hayırlısı olur inşallah.Ytd.
    Hoşbulduk değerli dost
    2,53 aldıklarımızı 2,63 verip 2,57'den yerine koyduk. Tahtada vuruşkan bir ekip var. Hem çıtır yapıyor, hem korkutuyor hem de dökülen fazla oldu mu %30-40 üzerine koyuyor.
    Bugün yine kıpraştı biraz. verseydi 2,50 altına 1500 tane daha atıcaktım kumbaraya. Hedef 7000 lot. Acele yok verdikçe alıcam sürdüğünde azar azar vericem. Ama artık güzel yerden girişimi yaptım. Güzel de trade şansı var bu kağıtta güzel de beklenti ve potansiyeller. Yataş'ın 1-2 yıl içinde yaptığı primleri bekliyorum . Hızlı büyüyen şirketler hızlı prim yapar

7.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Sayın KUZEYs 10 gün uzaklaştırma almıştır. Herkesin bilgisine..
    Geçmiş olsun....

8. Daha oncde bahsetiğimiz gibi dogtas bilancosundaki tek olumlu durum düşük gelen pazarlama satış ve dağıtım giderleri. Bu masraflar altında '' ''Reklam giderleri, seyahat. giderleri, satış personeli maaşları, satış komisyonları, satış nakliye giderleri, kira giderleri yer almaktadır.

Daha cok satan dogtas nasıl daha ucuza nakliye etti?

Personel sayısnı artıran dogtas nasıl daha az maaş odedi.

Magaza sayısını artıran dogtas nasıl daha az kira odedi?

Cevabını bilen bir yatırmci var mı?

Sayfa 99/960 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •