Sayfa 616/960 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 7673 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Ne oldu eski kağıdıma batıyormu? Bu ne hal

2. Merkez bankasının faiz artırım kararı sonrası euro biraz olsun düşmeye başladı işallah bu düşüş sürer ve kalıcı olurda hissede ki baskı azalır

3. Merkezin faiz yukseltimi tam yerinde oldu.euro nun yükselişinden dolayı baya baskılı yordu haydi şimdi görelim

4. Yarin Dgklb alayim mi beyler bayanlar.

HTC One_E8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. hisse geri alımına bugün neden başlanmadı acaba?...başlandıysa neden bukadar düştü? bişey anlamadım ben..
    Ya simdi kazanirim , ya da az sonra ...

6.  Alıntı Originally Posted by JESSELIVERMORE Yazıyı Oku
    hisse geri alımına bugün neden başlanmadı acaba?...başlandıysa neden bukadar düştü? bişey anlamadım ben..
    Eğer dedikleri gibi yaparlarsa zaten yapmaları lazim en fazla dediği rakam buralardan alıma başlarsa. Ortalama 10 m lot eder aşağı yukarı bu da olumlu yansır tabiki hemen yarin olacak değil herkes ister yarin başlasın diye bir kaç defa alıma baslasinlar hazır euroda düşme tepkisinden güzel olur kısa zamanda toplar kendi ama daha dur biraz daha aşağıya salalim oradan toplarız derlerse o iste sakat....

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7. Ama bugünkü hareketi tam olarak anlayamadım belki tek ben değilim dır.seans arası haber geliyor sanki onlarla is birliği yapanlara haber ikaz etmişler gibi .açık yapmayın biz alıma gecicegiz der gibi .bugün sanki biraz müddet verdiler .ama sonuçta KY haricinde geri kalan tahta sahiplerine hep is birligindeler sonuçta tamam iyi alim yaparak benim gibi kyler maliyet indirdi yada çok düşük fiyatlardan aldık yada aldılar.bende kendi şahsına hatırı az sayılacak lotum var diğer almış olduğum hisseler dışında.ama 2 nin üzerine çıkmadıkça yükseliş başladı diyemecegim bu durumda.hayırlısı olur insallah

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 616/960 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •