Sayfa 859/960 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon
Arama sonucu : 7675 madde; 6,865 - 6,872 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. 11 de kırdı aşağı bakalım kaç kapatacak adamlar nasıl bir it ise tam bilanço zamanı bu puçt hareketi yapıyorlar.

2. Benim bildiğim dgklb bugüne kadar bilançoyu hep son gün ve son saatlerde yolladı,

yarın yollarsa bir şeyler değişiyor mu diye düşünmeye başlarım ama sanmıyorum..

it is the average of five people in the human environment..

3. Kapanış 10 olacak gibi yarın bilanço gelse bile anlaşılan iyi olmayacak

4. Ky fazla yok mu bu hissede. Normalde bayağı kalabalık olması lazım böyle aksiyonlu günlerde

Şu an başlığı okuyan 4 kişi var
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

Hayır yok , bilanço bence fiyatı oldukça olumlu etkileyecektir.

Endeks 100 000 üzerinde tutundukça 1.10 altına gelmez diye düşünüyorum.
    Ekonominin en kötü olduğu dönemlerde bile zaten bu dip seviyelerdeydi.
    Şirket toparlanırken , ülke ekonomisi büyüme trendine geçerken bu fiyatlarda olumsuz düşünmek akıl karı değil.
    Benim maliyetim 1.07 Endeks 100 000 üzerinde kalamaz ise bilanço ile oluşacak yukarı hareket hissede bir trend oluşturmaz ise sat- al denerim.
    Yukarı hareket çok hızlı gerçekleştiği için teknik düzeltme doğal karşılanmalı şahsen ben bu sat - al fırsatını kısmen değerlendirdim. Eğer şirket bilanço açıklayacağız demeseydi elimdeki bütün hisseleri satıp düşüşte tekrar geri alır
    daha güzel bir trade yapmış olurdum.
    Bu söylediğinin arkasında duramama olayını ben de şirkete hiç yakıştıramadım.

Ayın 31 ' inde hisseye giriş yaptılar, nette hala 500 000 lot kadar para girişi mevcut.

Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Son zamanlarda mağaza sayısı arttı mı bunların giderleri eğer açılmış ise zararı artırma potansiyeli var mı

7.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Hayır yok , bilanço bence fiyatı oldukça olumlu etkileyecektir.

Endeks 100 000 üzerinde tutundukça 1.10 altına gelmez diye düşünüyorum.
    Ekonominin en kötü olduğu dönemlerde bile zaten bu dip seviyelerdeydi.
    Şirket toparlanırken , ülke ekonomisi büyüme trendine geçerken bu fiyatlarda olumsuz düşünmek akıl karı değil.
    Benim maliyetim 1.07 Endeks 100 000 üzerinde kalamaz ise bilanço ile oluşacak yukarı hareket hissede bir trend oluşturmaz ise sat- al denerim.
    Yukarı hareket çok hızlı gerçekleştiği için teknik düzeltme doğal karşılanmalı şahsen ben bu sat - al fırsatını kısmen değerlendirdim. Eğer şirket bilanço açıklayacağız demeseydi elimdeki bütün hisseleri satıp düşüşte tekrar geri alır
    daha güzel bir trade yapmış olurdum.
    Bu söylediğinin arkasında duramama olayını ben de şirkete hiç yakıştıramadım.

Ayın 31 ' inde hisseye giriş yaptılar, nette hala 500 000 lot kadar para girişi mevcut.
    Bakalım yarın açıklayacak mı. Açıklanmazds haftaya kalırsa 1.1 altına salkarsa grafik bozulur

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Genel müdürün gidişi negatif algı oluşturmuş olabilir.. Destek noktası çalışacak mı takip edilmeli..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 859/960 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •