Sayfa 705/960 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 7677 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

sn metehan uluse leri naptınız

2.  Alıntı Originally Posted by rialto Yazıyı Oku
    sn metehan uluse leri naptınız
    Ulusoyların tamamını sattım agırlık Sasa da ama dogtaşlarımda var fiyatı şuan çok makul doğtaşın elime nakit geçtikçe ufak ufak alıyorum.

Hikayesi kötü doğtaşın çok magdur bıraktı arkasında euro borçuda ayrı handikap ama şirketin özeliklede dışarıdaki ülkelerde devamlı şube açması hosuma gidiyor bugunden yarına bişey olmuyacagı belli ama ben bu fiyatları makul buluyorum...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. 180 gün yazdım kenara ve bu hisseyi karla satmak nasip olur inşallah

4.  Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    bir faydası olur mu bilmiyorum ama bugün CİMER'e şikayet başvurusu yapılmıştır.

Değerli Cumhurbaşkanım,
    Biz küçük yatırımcılar kazançlarımızdan ayırdığımız küçük birikimleri değerlendirmek ve ülkemizin milli firmalarına destek olmak adına borsa da yatırım yapmayı tercih ettik. Hiç bir zaman birikimimizi dış güçlerin oyunlarına alet olabilecek dövize yatırmadık. Özellikle son 4 aydır döviz ile ülkemizi esir almaya çalışan şer odaklarının oyununa alet olmayarak elimizde ne var ise hepsini borsa da değerlendirdik fakat bu süre içersinde ülkemizin değerli firmaları biz yatırımcıları çok mağdur ettiler. örnek olarak DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (DGKLB) hissesi 1 yıldan beri sürekli düşmektedir. Hisse 1 yıl önce 4,70 TL ile işlem görürken bugün itibariyle 1,23 TL ile işlem görmektedir. Ülkemize yapılan ekonomik saldırıda ülkemizin firmalarına yatırım yapan biz yatırımcılar çok kısa süre içerisinde hangi gerekçe ile 1/4 ü değerine düştüğünü öğrenmek istemektedir. Firmanın yönetim kurulu başkanı Davut Doğan bir yıl süre içersinde değişik zamanlarda @davutdogan twitter adresinden biz yatırımcılara manipüle ederek (https://twitter.com/davutdogan/statu...48131739013120) sağlıklı kararlar almamızı engellemiştir. Ayrıca firma 23 Mayıs 2018 tarihinde kapa açıklama yaparak 20.000.000 TL ye kadar hisse geri alımı yapacağını bildirmiş olmasına rağmen bu güne kadar sadece 307.846 TL'lik alım yaptığını Kapa bildirmiştir. Bizim gibi ülkesini seven ve yatırımını bu şartlarda yapan binlerce küçük yatırımcı mağdur olmuştur.
    Bilgilerinize arz ederim.
    Cimer BDDK ya havale etmiş BDDK ise SPK ya başvurun diye geri dönüş yaptı.

Bugün SPK ya şikayet başvurusun da bulundum SPK şikayet inceleyip geri dönmüş .

İlgi: 07.09.2018 Tarihli Başvurunuz
    İlgi yazınızda özetle; Borsa İstanbul A.Ş. pay piyasasında işlem görmekte olan Doğtaş Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. (DGKLB, Şirket) payında işlem gerçekleştirdiğiniz, DGKLB payının değerinin bir yıl boyunca sürekli düştüğü, Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Davut DOĞAN tarafından sosyal medya sitesi olan Twitter'da yapılan açıklamalar ile yatırımcıların kararlarının manipüle edilmeye çalışıldığı, Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılmış olan pay geri alım işlemine ilişkin olarak beyan edilmiş miktarda pay geri alımının gerçekleştirilmediği belirtilmiş olup, söz konusu hususlar hakkında gerekli incelemelerin yapılması talep edilmektedir. İlgi başvurunuz Kurulumuz tarafından kayda alınmıştır. Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.

En azından otomatik mesaj ile geri dönüş yapmadılar şikayet mesajını okuyup inceleme başlatılacağını belirtmişler. Davut'un varsa bir suçu cezasını çeksin biz haksız isek kuzu kuzu oturup yükseleceği veya kurban edilecegimiz günü bekleriz .

Ytd.

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    cimer bddk ya havale etmiş bddk ise spk ya başvurun diye geri dönüş yaptı.

Bugün spk ya şikayet başvurusun da bulundum spk şikayet inceleyip geri dönmüş .

Ilgi: 07.09.2018 tarihli başvurunuz
    ilgi yazınızda özetle; borsa istanbul a.ş. Pay piyasasında işlem görmekte olan doğtaş kelebek mobilya sanayi ve ticaret a.ş. (dgklb, şirket) payında işlem gerçekleştirdiğiniz, dgklb payının değerinin bir yıl boyunca sürekli düştüğü, şirket yönetim kurulu başkanı davut doğan tarafından sosyal medya sitesi olan twitter'da yapılan açıklamalar ile yatırımcıların kararlarının manipüle edilmeye çalışıldığı, şirket tarafından kamuyu aydınlatma platformu'nda yapılmış olan pay geri alım işlemine ilişkin olarak beyan edilmiş miktarda pay geri alımının gerçekleştirilmediği belirtilmiş olup, söz konusu hususlar hakkında gerekli incelemelerin yapılması talep edilmektedir. Ilgi başvurunuz kurulumuz tarafından kayda alınmıştır. Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı sermaye piyasası kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları kurulumuz bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.

En azından otomatik mesaj ile geri dönüş yapmadılar şikayet mesajını okuyup inceleme başlatılacağını belirtmişler. Davut'un varsa bir suçu cezasını çeksin biz haksız isek kuzu kuzu oturup yükseleceği veya kurban edilecegimiz günü bekleriz .

Ytd.

Gm 5 plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    teşekürler duyarlı ve dikkatli insan

6.  Alıntı Originally Posted by rasst Yazıyı Oku
    DAVUT'un bunda karı ne?

Kağıdın hikayesi
    1- Turkven DOĞTAŞ a ortak olur batmaktan kurtarır.
    2- Beraber KELEBEK mobilyayı alurlar.
    3- Borsa daki KELEBEK e DOĞTAŞ ı 5 misli fazla fiyatla tahsisli sermaye yoluyla YAMARLAR.
    4- 1.14 ve 1.55 den KAYSERİLİ ortağın elindekini almak için çağrıya çıkarlar.
    5- %8 olan BORSAYA AÇIKLIK oranı pek değişmez.
    6- Bilmemkim DOĞAN soyadlı her nasılsa topladığı hisseleri YABANCI bir şirkete borsa da seans dişi TOPLU satar.
    7-VE FİLM BAŞLAR kağıt 4.XXX olur. Taşınır.
    8- Yabancı fellik fellik elinde ne var ne yok parça parça elindekileri KİMİ bulduysa satar.
    9- UYANIR bakarız bir sabah HERKESİN eline vermişler BORSA ya AÇIKLIK %48 olmuş.
    10-ŞİRKET 1.60 lardan geri alım yapacam açıklaması yapar.
    11- Küçük yatırımcı inanır ve ATLAR kalanını da ordan verir yabancı (SANIRIM BİTTİ). Bitmediyse 1.04 daha da bitmezse 0.96 oda geri alımı yapmak için ne de olsa artık %48 dişarda.

SONUÇ : DAVUT ilk etapta şirketi kurtardı sonrasında hiçbir karı yok bu işten . AMMA alacam dediyse alır DOĞTAŞ ın diğer şirketleriyle Mobilya zaten zarar ediyor geri alım neyle yapacak. Bu arada Karizma yerle bir MARKA orta malı oldu 50 milyonluk reklam vereceklerine hisse alsalar çok daha iyi REKLAM olur (Reklam giderleri çok muş ya.!!!!

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL AMA YAZDIKLARIMDA HATA VARSA UYARIN LÜTFEN!!
    Nedende ben aynı yerdeyim Kimse bu yazdıklarıma itiraz etmedi. İşin doğrusu Onaylamadı da. Siz bırakın Davut DOĞAN ı hangi şirket KY ya yönelik iş yapar. İşin sırrı kamuya açıklık oranının %8 den %48 e çıkmasın da açıkçası kağıdın değeride hiç bir zaman 2-3-4 lirayı haketmedi kimler bu spekulasyona bu kadar izin verir anlayamıyorum anlasam da kabul edemiyorum.

Neylesin bu işe DAVUT şirketini mi kurtarmaya çalışsın yoksa, kağıdın BORSA değerini mi? Siz olsanız şirket sahibi hangisini yaparsınız?

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL AMA YAZDIKLARIMDA HATA VARSA UYARIN LÜTFEN!!

7. Bu kağıt 0.60 krş ancak eder

8.  Alıntı Originally Posted by Calypso3 Yazıyı Oku
    Bu kağıt 0.60 krş ancak eder
    4,80 TL den bu seviyelere geldiğine göre çokta birşey kalmadı. Hırsız yalancı Davut'un oyunları bitmez o fiyata bile hisse satar. Ytd

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 705/960 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •