Sayfa 654/960 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 7675 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    Uç kelebeğim artık, buralar sana yakışmıyor. 3-4 derken 1,3-1,4 aralığında sıkıştın ytd

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    🦋 🦋 🦋 güzel kelebeğim düştüğü yerden kalkmaya çalışıyor. patron da destek olursa süper olur .ytd

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Hisse 3.30'lardan 1.30'lara düşerken devreye girmeyen devre kesici yükselişte giriyor..

yatırım tavsiyesi değildir..
    Ya bi bitmediniz. Devre kesici nasıl çalışır bilmiyorsan ne işiniz var borsada gidin iddaa oynayın

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Borsa bizim işimiz44 Yazıyı Oku
    Ya bi bitmediniz. Devre kesici nasıl çalışır bilmiyorsan ne işiniz var borsada gidin iddaa oynayın

Bu nasıl bi hitap şekli! !

üslubun hiç hoş değil.

bilmemekle alakası yok, elbette biliyorum.

Sen yazıdaki serzenişi anlamamışsın,

beni boşver buradaki insanların maliyetlerinden haberin var mı arkadaşım?

adamlar öyle güzel ve planlı satış yaparak hisseyi düşürdüler ki devre kesici bile durumu anlayamadı.

borsa tecrübeme gelince; 20 yıl desem yeterli olur mu!!

4.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Bu nasıl bi hitap şekli! !

üslubun hiç hoş değil.

bilmemekle alakası yok, elbette biliyorum.

Sen yazıdaki serzenişi anlamamışsın,

beni boşver buradaki insanların maliyetlerinden haberin var mı arkadaşım?

adamlar öyle güzel ve planlı satış yaparak hisseyi düşürdüler ki devre kesici bile durumu anlayamadı.

borsa tecrübeme gelince; 20 yıl desem yeterli olur mu!!

İroni yaptığınızı farkedemedim. Kusura bakmayın ama her sayfada o kadar devre kesici ile ilgili yorum yapan var ki gördükçe deli oluyorum. Tekrar özür dilerim.

5.  Alıntı Originally Posted by Borsa bizim işimiz44 Yazıyı Oku
    İroni yaptığınızı farkedemedim. Kusura bakmayın ama her sayfada o kadar devre kesici ile ilgili yorum yapan var ki gördükçe deli oluyorum. Tekrar özür dilerim.

Rica ederim, önemli değil.

Sizde dediginizde haklısınız, kolay gelsin..

6. pastaya bakmadım ama 1,63 den geri aşağı satış verene buradan saygılarımı iletiyorum.. he tabiki devre kesici koyanlara da ayrı bi parentez ve saygı açıyorum.. Bu hisse 4,xx küsürlerden geldi. bu kadar tepki ile insanları kandıramaz.. ne zaman 2 TL ye çıkar ve üstüne tutunmaya çalışır ben trend o zaman başlar derim. hayırlısı bakalım. bugün bir çok hisse tepkiliydi.
    %5 üstü çıkmayana dayak atıyorlardı.. ancak nasıl korktuysa insanlar böyle bir yükselişe rağmen malum diğer sitelerde bile en çok izlenen hisseler arasında yokuz
    Borsa sabırlı olanların, sabırsızlardan kazandığı paradır.
    https://twitter.com/ekonomistben

7.  Alıntı Originally Posted by bankacıborsacı Yazıyı Oku
    pastaya bakmadım ama 1,63 den geri aşağı satış verene buradan saygılarımı iletiyorum.. he tabiki devre kesici koyanlara da ayrı bi parentez ve saygı açıyorum.. Bu hisse 4,xx küsürlerden geldi. bu kadar tepki ile insanları kandıramaz.. ne zaman 2 TL ye çıkar ve üstüne tutunmaya çalışır ben trend o zaman başlar derim. hayırlısı bakalım. bugün bir çok hisse tepkiliydi.
    %5 üstü çıkmayana dayak atıyorlardı.. ancak nasıl korktuysa insanlar böyle bir yükselişe rağmen malum diğer sitelerde bile en çok izlenen hisseler arasında yokuz
    1.63'e kadar kademeler her zamanki normal seyrindeydi,

1.63'e gelince 425.000'lik bir duvar ördü birisi, sonrası zaten malum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,110
    hayret dün yüzde 14 yapıp gelmiş kağıtta kimse yok
    http://share.matriksdata.com/share.a...06281052553128
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 654/960 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •