Sayfa 729/960 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 7677 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Pasta

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bu tweetleri atan kim?
     Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    birde boyle bı haber yapılmıs bakalım ne netıce dogrudur.. gercı tr den fazla yurt dısındada subelerı var ama..... tweette...
    #dgklb DM den çok sorulan ve ucuz kalan hisse 0.83 seviyelerinden dönerek yukarı yönlü ivme kazanacağını düşünüyorum. Asıl yükseliş hareketi olumsuz geleceği beklenen bilançodan sonra başlayacaktır. Büyük kısmı %60 yabancılara satılan şirketin satış haberi ile hareketlenecektir.
    EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by atomcu Yazıyı Oku
    Bu tweetleri atan kim?

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Twette yaz dgklb çıkar öylesine bakmıştım benım twett bıle yok çok ta inannam ama

ASUS_Z002 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. KDV indirimi bahanesiyle yeni atlayanların kucağına malı bıraktılar. Zaten maliyeti çok yükseklerde olan birçok kişi için dünkü ufak yükselişin hiçbir anlamı yoktu. Sadece mağdurlar ordusuna yenileri eklendi !

5. Mübarek kar satışları yapıyor. Çok yükseldi ya

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bugün şahsen kendim için konuşuyorum 0.92 kırmasını beklıyorum

ASUS_Z002 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7. Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. İnşallah dediğiniz gibi olur Sn.west_77 ! Ama maalesef bu hissedekilerin çoğunun maliyeti inanılmaz yüksek şu son altı ayda girenlerin bile maliyetine ulaşması için % 30-50 yapması lazım. Benim gibi daha yüksek maliyetli olanların rüyalarını süsleyen rakamları söyleyemiyorum bile !

Sayfa 729/960 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •