Sayfa 939/960 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949 ... SonSon
Arama sonucu : 7675 madde; 7,505 - 7,512 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

20 günlük takas

2. Selamlar herkese,

Burada ki sessizliği ben fırtına öncesi sessizliğe benzetiyorum ve bilançoları merakla bekliyorum...

Yatırım tavsiyesi değildir, tamamen kendi görüşlerim.

3.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    ciro 600 den 1200 e çıkmış kagıt yüzde 1.5 zor gitti....y.t.d.
    İsterse ciro 12000'e çıksın,

bal yapmayan arı'yı kim ne yapsın.

ayrıca patron ky'ye yedirmez,

bekleyene sözüm yok,

1 ayda bi hisse 4 liradan 1 liraya düşer mi,

2018 nisan bilemedin mayıs ayından 3-4 ay öncesinde 2017 Kasım ayında yerseniz tabii sözde kurumsal yatırımcılara 88 mln. lot o zamanki kur (3.80 TL) ile 1 usd'den satılmışken,

bana bunu yaşattı, zararımı yazmaya gerek yok ama o rakamın üzerine az bi rakam kredi çeksem o paraya sıfır bir 2+1 ev alınabilirdi.

karalama amaçlı yazmıyorum, burda yaptığım zararı çıkartmam (tabii başka hissede) 2 yıl sürdü,

bana hayatı sorgulattı ve hiçbir şeye inanmayan, hiç kimseye güvenmeyen biri oldum sayesinde.

İsterse hisse 100 TL olsun, benim için çöpten farksızdır ve öyle de kalacaktır.

buradan kendisine teşekkür ediyorum, eseriyle gurur duyabilir..

is the average of five people around the human..

4. Tam bir operasyon cocugu bu kagidin sahibi
    Kelebek 4 fk li bir sirket olsada fiyati artmaz
    Biri gelip bu .. i .n elinden alacak firmasini
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    İsterse ciro 12000'e çıksın,

bal yapmayan arı'yı kim ne yapsın.

ayrıca patron ky'ye yedirmez,

bekleyene sözüm yok,

1 ayda bi hisse 4 liradan 1 liraya düşer mi,

2018 nisan bilemedin mayıs ayından 3-4 ay öncesinde 2017 Kasım ayında yerseniz tabii sözde kurumsal yatırımcılara 88 mln. lot o zamanki kur (3.80 TL) ile 1 usd'den satılmışken,

bana bunu yaşattı, zararımı yazmaya gerek yok ama o rakamın üzerine az bi rakam kredi çeksem o paraya sıfır bir 2+1 ev alınabilirdi.

karalama amaçlı yazmıyorum, burda yaptığım zararı çıkartmam (tabii başka hissede) 2 yıl sürdü,

bana hayatı sorgulattı ve hiçbir şeye inanmayan, hiç kimseye güvenmeyen biri oldum sayesinde.

İsterse hisse 100 TL olsun, benim için çöpten farksızdır ve öyle de kalacaktır.

buradan kendisine teşekkür ediyorum, eseriyle gurur duyabilir..

is the average of five people around the human..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

DGKLB günlük

6. eveet seans sonu geliyor herzamanki hareketi bekliyorum.....y.t.d.

7. YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

8. Doğanlar Yatırım Holding iştiraki Biotrend Enerji'nin halka arzına ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapıldı.

Doğanlar Yatırım Holding A.Ş.’nin enerji iştiraki Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş. (“Biotrend Enerjiâ€) de halka arz sürecini başlattı. Halka arz süreci ile ilgili aracılık hizmeti için konsorsiyum eş liderleri Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. ile el sıkışan Biotrend Enerji, Sermaye Piyasası Kurulu’na halka arz başvurusunu gerçekleştirdi.

Yılın ilk yarısında halka arz planlanıyor
    Yüzde 60 sermaye artırımı yüzde 40 ortak satışı olarak planlanan Biotrend Enerji'nin halka arzında şirketin mevcut 128 milyon TL olan çıkarılmış sermayesi, 22 milyon TL artırımla 150 milyon TL’ye yükselecek, 14,66 milyon TL tutarında ise ortak satışı gerçekleşecek

Ayrıca 5 milyon TL nominal değerli pay, ek satışa konu edilebilecek. Halka açıklık oranı ek satış hariç yüzde 24,4 olacak. Halka arzın 2021 yılının ilk yarısında tamamlanması planlanıyor. https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-613057

Sayfa 939/960 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •