Sayfa 926/959 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936 ... SonSon
Arama sonucu : 7671 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Gedık yukarıdan verdı aşağıdan alıyor. O. Ç. Bunlar..Bu hisse boğa pıyasasında ve yeniden yapılanma söz konusu.. Şirket sahibi 55/60 milyon usd yatırım yapacam personel alacam dıyor bu sene yuzde 60 buyuyecem diyor.. Benden sana mal yok.. Bakalım kim kazanacak!!!..

Pıyasada değeri şuan 100 milyon usd!!!..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. 500 milyon borç var, kasada para çok az, üstüne 50-60 milyon dolarlık yatırım diyorsa bu konjukturde bedelli yapmayacak da ne zaman yapacak?
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Gedık yukarıdan verdı aşağıdan alıyor. O. Ç. Bunlar..Bu hisse boğa pıyasasında ve yeniden yapılanma söz konusu.. Şirket sahibi 55/60 milyon usd yatırım yapacam personel alacam dıyor bu sene yuzde 60 buyuyecem diyor.. Benden sana mal yok.. Bakalım kim kazanacak!!!..

Pıyasada değeri şuan 100 milyon usd!!!..
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    500 milyon borç var, kasada para çok az, üstüne 50-60 milyon dolarlık yatırım diyorsa bu konjukturde bedelli yapmayacak da ne zaman yapacak?

Bedelli elbette yapabılır bu kuvvetli ihtimal, borçtan dolayı bu şirkete hıcbırşey olmaz arkasındaki grup güçlü.. Bunun gıbı dipten dönen senetler çok gıttı en yakından takip ettiğim balat, egcyo ve diğerleri.. Bakalım burada ne olacak..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. İşlemleri malesef gedikten yapıyorlar...

5. Karektersızler endeks 300 puan gevşerse hemen beş altı kademe birden basıyorlar.. Ah ulan yatacak yerinız yok.. Ama bunlara bızım karnımız tok, fırlamasıda o kadar sert olacaktır..

6. Yıllık zirveyi geçtik.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Yıllık zirveyi geçtik.

Yuzde elli daha koy üstune ..!!!!

8. Şirket çok hızlı büyüyor, ama bu sermaye ve nakit ile olmaz. Sermaye azaltımı ile birlikte artırım yaparsa en az birkaç level atlar.
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yuzde elli daha koy üstune ..!!!!

Sayfa 926/959 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •