Sayfa 927/960 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937 ... SonSon
Arama sonucu : 7673 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Şirket çok hızlı büyüyor, ama bu sermaye ve nakit ile olmaz. Sermaye azaltımı ile birlikte artırım yaparsa en az birkaç level atlar.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnşallah dostum.. Beklentimiz o yonde..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Amca çok agresif ama biz de çok inatçıyız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Bende foruma yenı geldım ve DGKLB ten sızle beraberım.Bırılerı nedense cıkmasın dıye ugrasıyor.Sorun değil acelemız yok beklerız

4.  Alıntı Originally Posted by Ottoman1907 Yazıyı Oku
    Bende foruma yenı geldım ve DGKLB ten sızle beraberım.Bırılerı nedense cıkmasın dıye ugrasıyor.Sorun değil acelemız yok beklerız
    Yeni geldiğiniz belli,

Davut'ta da zaman sorunu yok.

Zamanla tanırsınız..

is the average of five people around the human..

5. Yüzde 30 bedelli geldi, neyine yetecek 80 milyon TL?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Bedelli iş yapıyor diye şirketler bedelli yarışına girdi ama işin suyu çıkmaya başladı. Dagi 250 bedelli açıkladı sabah tavan akşam tavanı açtı daha birinciyi kapatamadı
     Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Yüzde 30 bedelli geldi.

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bedelliyi düşük yaptıklarına göre daha önce bahsedilen yabancı ortak işi gündemde zannımca.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Bedelliyi düşük yaptıklarına göre daha önce bahsedilen yabancı ortak işi gündemde zannımca.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Şirketin kayıtlı sermaye tavanı 350 milyon, ulaşılacak sermaye 350 milyon.. yani tavana kadar kullanmışlar..
    30 Ekim'de Genel Kurul varmış.. Orada sermaye tavanı artışı gelirse, SPK'ya başvuru öncesi bedelli oranını da değiştirebilirler..
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

Sayfa 927/960 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •