Sayfa 507/960 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 7675 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by musec Yazıyı Oku
    Akıl verecek düzeydemisin , yoksa birilerinin adına mı buradasın, yoksa forumun yegane söz sahibimisiniz ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Komplo teorisi uretmeye gerek yok. Ky olarak 4.34 ten aldigim kagit hergun dusuyor. Alim yuklu. Kagit asagiya saldikca zarar buyuyor. Sizde durum nedir ki

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugun 3.36 da cok fazla durdu ve baya mal satildi ordan , yine de dusmedi umarim burasi diptir ama degil gibi ....

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Vay be Pasta harika gorunuyor. Yorum yapacaklar varsa guzel olur

4.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Vay be Pasta harika gorunuyor. Yorum yapacaklar varsa guzel olur
    bist bu durumdayken yorumun çok anlamı olmayacak ortak fakat patron şu devir işlemini kaçtan yapacak bir netleşse belki bize bir ip ucu verir

5.  Alıntı Originally Posted by slm333 Yazıyı Oku
    bist bu durumdayken yorumun çok anlamı olmayacak ortak fakat patron şu devir işlemini kaçtan yapacak bir netleşse belki bize bir ip ucu verir
    Bu kadar uzun soluklu satis cok nadir olur. Alanlar iyi. Ama kagit hic tepki vermedi. Teknik falan da hikaye oldu.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Buralara kadar sürüneceğini hiç tahmin etmemiştim bu soğuk rüzgar Reza mevzusu sürdükçe maalesef devam eder Ytd

Alıntı Originally Posted by cengizhanbey Yazıyı Oku
    Buralara kadar sürüneceğini hiç tahmin etmemiştim bu soğuk rüzgar Reza mevzusu sürdükçe maalesef devam eder Ytd
    Al benden de o kadar.
    Ben de şahsen 3.80 den aşağısını pek mümkün görmüyordum. Sonuçta hisseler 3.80 değer üzerinden devredilmişti ve bunun piyasa üzerinde etkili belirleyici olacağını düşünmüştüm.
    Yanlış düşünmüşüm.
    Benim düşen hisseler üzerinde tespit edebildiğim ortak yön, finansal rasyolarının kötü olması.
    Dönemsel olarak çok iyi bilanço açıklamalarına rağmen borçluluk oranları yüksek olduğundan diğer hisselere göre çok daha fazla etkilendiler.
    Sanki Reza Zarrap davasının sonuçları büyük bir finansal krize neden olacakmış gibi faiz gideri zaten yüksek olan hisseler çok hızlı düştüler.

Sayfa 507/960 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •